tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

O nas

Jesteśmy nową odsłoną serwisu SKANTECH. Oferujemy komplesową naprawę smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów, monitorów oraz konsol XBOX i PS. Usterki w Twoich urządzeniach traktujemy jak wyzwanie i szansę na ciągły rozwój naszych umiejętności. Posiadamy specjalistyczne urządzenia serwisowe oraz doświadczoną kadrę co pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii urządzeń. Dla Ciebie ważne jest żeby urządzenie działało poprawnie – naszym zadaniem jest naprawić je tak aby, służyło bezawaryjnie przez następne lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Damian
Konrad

Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeśli chcesz wyrazić swój komentarz, opinie o nas, możesz to zrobić na tej stronie. Wszystkie Wasze sugestie i komentarze (pozytywne i te negatywne) są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim wiemy w jakim stopniu spełniamy Wasze wymagania i które obszary naszej działalności musimy jeszcze udoskonalić. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do komentowania.


(3) Komentarze do “O nas”

  1. Mariusz Bugajski pisze:

    Jako firma potrzebuje nieraz bardzo szybkiej reakcji i przede wszystkim rozwiązania problemu związanego z komputerami firmowymi- nigdy się nie zawiodłem, szybko reagują od razu przyjeżdżają i dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu natychmiast rozwiązują problem. Polecam.

  2. Joanna Konar pisze:

    Szybko i w atrakcyjnej cenie naprawiłam tam telefon. Miła i fachowa obsługa. Zdecydodanie polecam!

  3. Damian Satarow pisze:

    Gorąco polecam ten serwis !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.