tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

O nas

Jesteśmy nową odsłoną serwisu SKANTECH. Oferujemy komplesową naprawę smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów, monitorów oraz konsol XBOX i PS. Usterki w Twoich urządzeniach traktujemy jak wyzwanie i szansę na ciągły rozwój naszych umiejętności. Posiadamy specjalistyczne urządzenia serwisowe oraz doświadczoną kadrę co pozwala nam zapewnić fachowy serwis dla każdego modelu i każdej serii urządzeń. Dla Ciebie ważne jest żeby urządzenie działało poprawnie – naszym zadaniem jest naprawić je tak aby, służyło bezawaryjnie przez następne lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Damian

Konrad

Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeśli chcesz wyrazić swój komentarz, opinie o nas, możesz to zrobić na tej stronie. Wszystkie Wasze sugestie i komentarze (pozytywne i te negatywne) są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim wiemy w jakim stopniu spełniamy Wasze wymagania i które obszary naszej działalności musimy jeszcze udoskonalić. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do komentowania.


Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Bugajski
Mariusz Bugajski
2 lat temu

Jako firma potrzebuje nieraz bardzo szybkiej reakcji i przede wszystkim rozwiązania problemu związanego z komputerami firmowymi- nigdy się nie zawiodłem, szybko reagują od razu przyjeżdżają i dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu natychmiast rozwiązują problem. Polecam.

Joanna Konar
Joanna Konar
2 lat temu

Szybko i w atrakcyjnej cenie naprawiłam tam telefon. Miła i fachowa obsługa. Zdecydodanie polecam!

Damian Satarow
Damian Satarow
2 lat temu

Gorąco polecam ten serwis !!!

Nasza oferta serwisowa

Gdzie jesteśmy