tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa laptopów Nowy Sącz

Naprawa laptopów Nowy Sącz.

Potrzebujesz szybko naprawić laptopa, a sam się tym nie zajmujesz? Szukasz sprawdzonego serwisu komputerowego w Nowym Sączu, który szanuje czas i sprzęt klienta? Skorzystaj z naszych usług! Po prostu przynieś laptop do naszego sklepu lub postępuj zgodnie z naszą instrukcją naprawy wysyłkowej. Bezpłatnie sprawdzimy i wycenimy naprawę Twojego laptopa. Oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy. Zapraszamy z każdym problemem Twojego urządzenia. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować komputer do dalszej pracy. Nasz serwis laptopów to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Dlaczego warto skorzystać z usługi naprawy laptopa w SK-SERWIS?

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług w zakresie naprawy laptopów wszystkich marek. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się z naprawą nawet najbledziej skomplikowanych usterek. Nasze pogotowie komputerowe obsługuje zarówno laptopy osób prywatnych, jak i firm na terenie Nowego Sącza i okolic.

serwis komputerowy nowy sącz Szybka naprawa Usługę naprawy laptopa w większości przypadków wykonujemy do dwóch dni roboczych.
naprawa laptopów nowy sączAtrakcyjna cena Naprawa laptopa przez nasz serwis to atrakcyjna cena i gwarancja najwyższej jakości usług.
naprawa laptopa nowy sączSerwis wysyłkowy Nie możesz dostarczyć laptopa osobiście, nie szkodzi skorzystaj z oferty serwisu wysyłkowego.
naprawa laptopaPisemna gwarancja Na każdą wykonana usługę w naszym serwisie konsol otrzymasz pisemną gwarancję na 6 lub 12 miesięcy.

Serwis laptopów Nowy Sącz – nasze usługi:

  • Wymiana uszkodzonego podzespołu. – Usługa polega na wymianie uszkodzonego elementu laptopa: dysk twardy, pamięć ram, matryca, klawiatura, touchpad, taśma matrycy, płyta główna, wentylator, bateria itp.
  • Naprawa / wymiana obudowy i zawiasów. – Uszkodzenia obudowy i zawiasów, nawet jeśli wydają się nieistotne dla funkcjonalności urządzenia, w przyszłości mogą doprowadzić do dalszych, o wiele poważniejszych usterek laptopa. Dlatego nie warto zwlekać i odkładać naprawy na później.
  • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopie. – Nasz serwis oferuje profesjonalne czyszczenie i konserwację układu chłodzenia laptopa z wykorzystaniem najlepszych past termo-przewodzących na rynku. Usługę tę wykonujemy jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy urządzenie.
  • Czyszczenie i naprawa laptopa po zalaniu. – Naprawy laptopów po zalaniu to nie tylko z czyszczenie sprzętu z pozostałości płynu, lecz również ewentualna naprawa uszkodzonych korozją i przepięciami elementów laptopa, takich jak klawiatura czy płyta główna.
  • Naprawa płyty głównej laptopa. – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach płyt głównych oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę praktycznie każdej usterki.
  • Naprawa / optymalizacja oprogramowania. – Zajmujemy się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania.
  • Modernizacja / upgrade starszych laptopów. – Usługa polegająca na zwiększeniu wydajności starszych laptopów. Obejmuje wymianę dysku z HDD na SSD rozbudowę pamięci ram a także, w przypadku niektórych modeli wymianę procesowa na wydajniejszy.

Ile kosztuje naprawa laptopa w naszym serwisie?

Z pewnością jest to jedno z pierwszych pytań jakie przychodzi na myśl, kiedy pojawi się problem z laptopem. Ile może kosztować naprawa usterki i czy w ogóle opłaca się oddawać sprzęt do naprawy? W naszym serwisie oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza usterki oraz wycena naprawy nic Cię nie kosztuje. Nie posiadamy gotowego cennika, możemy jedynie przedstawić przybliżoną wycenę naprawy, ponieważ bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że każdy przypadek jest z goła inny i naprawa tej samej usterki w dwóch różnych laptopach może wyglądać zupełnie inaczej a co się z tym wiąże cena naprawy może się różnić. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji Twojego laptopa jesteśmy w stanie podać dokładny koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Naprawa laptopów Nowy Sącz – gdzie jesteśmy:

SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar 33-300 Nowy Sącz al. Batorego 52    NIP: 7343134175 REGON: 121270243    tel. serwis 500 340 066 tel. kom. 509 635 992 tel. kom. 784 440 304    Czynne: pon.-pt od 9:00 do 17:00 sobota od 9:00 do 13:00   

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Loading