tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawy komputerów stacjonarnych

W dzisiejszych czasach niewiele rzeczy może zakłócić pracę i życie tak bardzo jak uszkodzony komputer. Życie bez tego niezbędnego sprzętu może być bardzo uciążliwe. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem swojego PC, przeszkadza Ci jego głośna praca w trakcie użytkowania lub zauważyłeś że Twój komputer nie jest już tak wydajny i szybki jak w momencie zakupu. Zapraszamy do naszego serwisu. Bezpłatnie sprawdzimy i wycenimy naprawę oraz doradzimy w doborze odpowiednich podzespołów. Wystarczy przynieś komputer do naszego sklepu lub zgłosić zlecenie naprawy wysyłkowej. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Darmowa diagnoza usterki komputera.

Kiedy komputer nie chce się włączyć, nie wyświetla obrazu na monitorze lub wniknęła inna sytuacja, która wymaga wizyty w serwisie z pewnością będziesz się zastanawiać ile diagnoza i naprawa usterki może kosztować. W naszym serwisie komputerowym diagnoza usterki jest zawsze darmowa, nawet w przypadku rezygnacji z dalszej naprawy. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy problemu nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i poinformuje Cię o przyczynach usterki oraz kosztach naprawy a Ty zdecydujesz o tym czy mamy naprawić komputer czy odesłać go w stanie w jakim do nas dotarł.

Instalacja systemu z najnowszymi sterownikami 100zł
Konserwacja komputera 100zł
Programowanie kości BIOS w programatorze 100zł
Wgrywanie / upgrade BIOS 50zł
Wymiana gniazda procesora 250zł
Wymiana uszkodzonego podzespołu 20 – 100zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą samej usługi i nie zawierając kosztów części.


Profesjonalny serwis komputerowy.

Komputery stacjonarne choć nie tak popularne jak kiedyś, to daleko im od uzyskania statusu przeżytku. Nadal mają wielu zwolenników, ponieważ doskonale nadają się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego. Wśród graczy są najczęstszym wyborem. Ze względu na modularną konstrukcję podzespoły można względnie łatwo wymieniać, co umożliwia modernizację sprzętu, bez konieczności wymiany całego komputera na nowy. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych. W naszym serwisie dokonujemy nie tylko wymiany uszkodzonych podzespołów ale przede wszystkim staramy się je naprawić. Gwarantujemy wysoką skuteczność naprawy oraz atrakcyjne ceny.


Wysyłkowe naprawy komputerów.

Jeśli nie możesz znaleźć sprawdzonego serwisu komputerowego w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić swój komputer nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!


Zobacz także:

Loading