tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis laptopów Lenovo

Lenovo to największy na świecie dostawca komputerów osobistych. Laptopy tego producenta można podzielić na pięć głównych linii: ThinkPad i ThinkBook do użytku biznesowego, IdeaPad i Yoga do komputerów klasy konsumenckiej oraz linię Legion do gier. Linia ThinkPad składa się z 4 głównych kategorii: seria X, seria T, seria P oraz seria A. Linia IdeaPad to bardziej zorientowane na konsumenta odejście od laptopów ThinkPad występuje w 5 głównych klasach: seria 700, seria 500, seria 300, seria 100 i seria S, przy czym wydajność i cena maleją w dół listy. Yoga to marka, obejmująca laptopy 2 w 1 o bardziej stylowym i zorientowanym na funkcjonalność projekcie.


Naprawa laptopów Lenovo

Lenovo to lider pod względem udziałów w sektorze sprzedaży laptopów. To właśnie z laptopami tego producenta mamy najczęściej do czynienia w naszym serwisie. Serwis laptopów Lenovo IT-REX oferuje procesjonalne naprawy wszystkich laptopów firmy Lenovo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt serwisowy, dlatego jesteśmy w stanie naprawić usterki z którymi nie poradziły sobie inne serwisy. Jeśli masz problem ze swoim laptopem Lenovo nie musisz dalej szukać zleć naprawę my zajmiemy się resztą.

Serwis LENOVO

Pogwarancyjny serwis Lenovo

W naszym serwisie komputerowym zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:

  • Wymiana uszkodzonego podzespołu. – Uszkodzony dysk, rozbita matryca, problem z pamięcią RAM w naszym serwisie szybko i w atrakcyjnej cenie wymienimy każdy uszkodzony podzespół w Twoim laptopie Lenovo.
  • Naprawa / wymiana obudowy i zawiasów. – Uszkodzenia obudowy i zawiasów, nawet jeśli wydają się nieistotne dla funkcjonalności urządzenia, w przyszłości mogą doprowadzić do dalszych, o wiele poważniejszych usterek laptopa. W takiej sytuacji nie warto zwlekać i odkładać naprawy na później. Jeśli w Twoim laptopie Lenovo powstało uszkodzenie obudowy nie czekaj skontaktuj się z nami.
  • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopie Lenovo. – Nasz serwis oferuje kompleksowe czyszczenie i konserwację układu chłodzenia laptopa z wykorzystaniem najlepszej pasty termo-przewodzących Thermal Grizzly Aeronaut. Usługę wykonujemy w ciągu tego samego dnia w którym otrzymamy urządzenie.
  • Czyszczenie i naprawa laptopa po zalaniu. – Naprawy laptopów po zalaniu to nie tylko z czyszczenie sprzętu z pozostałości płynu, lecz również ewentualna naprawa uszkodzonych korozją i przepięciami elementów laptopa, takich jak klawiatura czy płyta główna. W przypadku zalania laptopa najważniejszym czynnikiem jest czas. Należy działać szybko aby ograniczyć negatywne skutki działania cieczy. Twój laptop Lenovo został zalany nie czkaj. Skontaktuj się z nami lub zleć naprawę
  • Naprawa płyty głównej laptopa. – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach płyt głównych laptopów marki Lenovo oraz specjalistyczny sprzęt serwisowy dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę praktycznie każdej usterki.
  • Modernizacja / upgrade starszych laptopów Lenovo. – Laptop zwolnił a praca na nim stała się udręką, może warto zastanowić się nad modernizacją zanim postanowisz kupić nowy. Często niewielkim nadkładem środków można znacznie zwiększyć wydajność leciwego już laptopa. Pomimo iż, laptopy nie dają takiej możliwości rozbudowy czy modernizacji jak komputery stacjonarne jest kilka podzespołów których wymiana znacznie poprawi komfort pracy na nim.

Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.

Loading