tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli PlayStation i Xbox

Naprawa konsoli PlayStation i Xbox

Rozgrywkę przerwała niespodziewana awaria sprzętu? Skorzystaj z naszej oferty, abyś mógł wrócić do swoich ulubionych gier. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować konsolę na następną przygodę z grą. Nasz sklep i serwis zaopatrzony jest w niezbędne urządzenia i części do wykonania nawet najbardziej skomplikowanej naprawy. Po prostu przynieś konsolę do naszego sklepu lub postępuj zgodnie z naszą instrukcją naprawy wysyłkowej.

Wybierz konsolę jaką posiadasz aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub konsolą której nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Naprawa konsoli Playstation

Niezależnie od tego, czy lubisz klasyczne wrażenia z Playstation 3, czy też najnowsze funkcje Playstation 5, w razie wystąpienia awarii nasz serwis pomoże w usunięciu usterki szybko i w atrakcyjnej cenie.

Naprawa konsoli XBOX

Jeśli preferowaną konsolą do gier jest Xbox, mamy doświadczenie, aby szybko zdiagnozować problem. Nasi technicy są ekspertami w zakresie typowych problemów i kodów błędów unikalnych dla urządzeń Xbox. Możemy naprawić oryginalną konsolę Xbox 360, a nawet zupełnie nową konsolę Xbox Series X.

Naprawa kontrolerów XBOX ONE i PS4

Uszkodzony analog, problem z przyciskami, brak ładowania baterii czy po prostu wymiana uszkodzonych elementów obudowy. Nasz serwis usunie wszystkie usterki w dowolnym kontrolerze XBOX ONE i PS4.