tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa padów PS4

Kontroler bezprzewodowy Sony Model CUH-ZCT1, znany również jako Dualshock4, został wypuszczony pod koniec 2013. W 2016 roku została wydana jego nowsza wersja o oznaczeniu CUH-ZCT2. Niestety intensywne użytkowanie urządzenia jakim jest Dualshock4 niesie za sobą przykre konsekwencje w postaci licznych usterek. W naszym serwisie konsol z pewnością poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym problem jaki trapi Twojego pada. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu jednego dnia. Co ważne diagnoza pada PS4 jest u nas całkowicie darmowa. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy padów PS4

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Ile kosztuje naprawa pada PS4?

Z pewnością jedną z najważniejszych informacji będzie dla Ciebie jest całkowity koszt naprawy pada PS4. Na szczęście o wszystkim dowiesz się jeszcze przed naprawą, ponieważ poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. W przeciwieństwie do większości serwisów u nas diagnoza jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 60zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padzie (japońskie HQ) 110zł
Wymiana gniazda ładowania micro USB 80zł
Wymiana płyty głównej pada PS4 140zł
Wymiana folii przycisków 80zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą usługi wraz z częściami.


Naprawa pada PS4 DualShock 4 – serwis wysyłkowy.

Jeśli nie możesz znaleźć serwisu konsol w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić pada PS4 nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Produkty powiązane z usługą.