tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa padów PS5

Wraz z premierą PlayStation 5 zadebiutował nowy kontroler DualSense. Jest to bezpośredni następca DualShock 4 używanego na PlayStation 4. Mimo iż jest to stosunkowo nowy produkt boryka się on często z tymi samymi usterkami, które występowały kontrolerze DualShock 4. Dryfujące gałki analogowe, uszkodzone złącze USB-C czy nie działające przyciski to najczęstsze usterki z jakimi spotykamy się w naszym serwisie. Większość tych usterek jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu jednego dnia. Co ważne diagnoza pada PS5 jest u nas całkowicie darmowa. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy padów PS5

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Ile kosztuje naprawa pada PS5?

Z pewnością jedną z najważniejszych informacji będzie dla Ciebie jest całkowity koszt naprawy pada PS5. Na szczęście o wszystkim dowiesz się jeszcze przed naprawą, ponieważ poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. W przeciwieństwie do większości serwisów u nas diagnoza jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 70zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padzie (japońskie HQ) 130zł
Wymiana gniazda ładowania micro USB 100zł
Wymiana folii przycisków 80zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą usługi wraz z częściami.


Wysyłkowa naprawa pada PS5 DualSense.

Jeśli nie możesz znaleźć serwisu konsol w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić pada PS5 nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Produkty powiązane z usługą.