tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Wymiana gniazda zasilania w laptopie


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: od 100 zł (+ cena części)
Czas naprawy: 1 – 3 dni roboczych
Gwarancja na naprawę: 3 – 12 mc

Naprawa gniazda zasilania w laptopie.

W laptopach wyróżniamy dwa rodzaje gniazd zasilania. Najczęściej gniazdo jest przylutowane bezpośrednio do płyty głównej. W tym przypadku do jego wymiany musimy wymontować płytę główną z laptopa, nie obędzie się też bez pomocy lutownicy. Drugi rodzaj gniazd zasilania to taki do którego dolutowany jest kabel z wtyczką. Samo gniazdo mocowane jest w obudowie laptopa, a wtyczka podłączona do złącza znajdującego się na płycie głównej. Niezależnie od tego jaki rodzaj gniazda posiada Twój laptop w naszym serwisie laptopów szybko i sprawnie wymienimy je na nowe.

  Najczęstsze objawy uszkodzenia gniazda zasilania w laptopie :
  • laptop nie reaguje na przycisk włącznika
  • brak ładowania baterii
  • nadmierne nagrzewanie się gniazda zasilania
  • wyłączanie się laptopa przy ruszeniu kablem zasilającym
  • wtyczka luźno trzyma się w gnieździe lub z niego wypada
  • gniazdo zasilania się rusza

W przypadku zaobserwowania w/w objawów zapraszamy do naszego serwisu komputerowego SK-SERWIS na darmową diagnozę i wycenę naprawy.

Wymiana gniazda zasilania w laptopie – opis usługi

Usługa polega na wymianie lub przelutowaniu gniazda zasilającego. Na koniec przeprowadzone są testy poprawności działania laptopa.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wymienić?

Jeśli pojawi się problem z gniazdem zasilania to nie powinniśmy tego bagatelizować. Jeśli gniazdo przerywa to może zacząć się nadmiernie grzać, co może skutkować stopieniem się wtyczki od zasilacza lub doprowadzić do uszkodzenia laminatu na płycie głównej. Uszkodzone gniazdo może również doprowadzić do zwarcia, a w konsekwencji do uszkodzenia samej płyty głównej. Dlatego gdy tylko zaobserwujesz pierwsze oznaki uszkodzenia gniazda zasilania nie zwlekaj i udaj się do serwisu.