tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis telefonów

Serwis smartfonów

Jeśli masz smartfona, prawdopodobnie polegasz na nim codziennie. Telefon zapewnia dostęp do najnowszych wiadomości, łączy Cię z ważnymi kontaktami, przechowuje ulubione zdjęcia i pomaga terminowo docierać na spotkania. Rozumiemy, że jeśli ulegnie uszkodzeniu lub przestanie działać poprawnie, będziesz potrzebować szybkiej naprawy . Nasi technicy są przeszkoleni w zakresie naprawiania szerokiej gamy modeli smartfonów, aby Twoje urządzenie mogło szybko w pełni sprawne wrócić do Twoich rąk.


Lista najczęściej wykonywanych napraw:

  • Regeneracja wyświetlacza – wymiana uszkodzonej szybki
  • Wymiana uszkodzonego wyświetlacza
  • Wymiana uszkodzonej tylnej klapy
  • Naprawa / wymiana uszkodzonego gniazda ładowania
  • Wymiana baterii
  • Wymiana głośnika

Najczęściej wykonujemy naprawy telefonów:

Zapraszamy z każdym problemem Twojego telefonu. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem i skutecznie go usunąć, aby Twoje urządzenie mogło szybko w pełni sprawne wrócić do Twoich rąk. Dostarcz telefon osobiście lub skorzystaj z serwisu wysyłkowego. Przeprowadzimy darmową diagnozę i wycenimy naprawę.