tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Skup elektroniki

Jeśli chcesz szybko i sprawnie sprzedać swój sprzęt IT (skup sprzętu komputerowego) to trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy natychmiastowy odbiór zapłaty w naszym skupie, lub przelewem na konto. Interesuje nas każdy rodzaj sprzętu komputerowego nowy jak i pogwarancyjny, sprawny i uszkodzony. Gotówkę otrzymasz błyskawicznie


Sprzedaj swój niepotrzebny komputer, laptop lub konsolę do gier!

Dajemy nowe życie niepotrzebnym już Tobie urządzeniom. Kupujemy, odnawiamy i sprzedajemy sprzęt IT. Odkupujemy od podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Skupujemy komputery stacjonarne, podzespoły komputerowe, laptopy, monitory, konsole do gier. Dzięki nam możesz szybko, wygodnie oraz bezpiecznie i korzystnie finansowo pozbyć się nieużywanego już sprzętu IT i pozyskać fundusze na zakup nowych urządzeń.

Dlaczego warto sprzedawać w SK-SERWIS

Na portalach aukcyjnych znajdują się tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży konsol, laptopów czy komputerów. Na wiele z nich z pewnością znajdą się chętni, jednakże obsługa zapytań i ewentualne negocjacje wiążą się z koniecznością poświecenia czasu. Co istotne bezpieczeństwo takich transakcji nie jest do końca pewne. Chcąc uniknąć ryzyka, straty czasu oraz ponoszenia kosztów prowizji za sprzedaż, najlepiej wybrać SK-SERWIS. Gwarantujemy atrakcyjne wyceny, błyskawiczne i pewne transakcje. Dodatkowo oferujemy odkup urządzeń uszkodzonych i nie działających. Dowiedz się, ile możesz zyskać za swoje urządzenie i wypełnij formularz sprzedaży.