tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Wymiana gniazd USB, audio itp


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: od 100 zł (+ cena części)
Czas naprawy: 1 – 3 dni roboczych
Gwarancja na naprawę: 3 – 12 mc

Kiedy trzeba wymienić gniazdo USB, audio itp?

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia dowolnego gniazda w laptopie jest jego uszkodzenie mechaniczne. Dzieje się tak na wskutek częstego podłączania i odłączania urządzeń. Zdarzają się również usterki spowodowane upadkiem lub innymi czynnikami. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie wymienić dowolny rodzaj gniazda, złącza bądź portu w ciągu jednego dnia.

  Najczęstsze objawy uszkodzenia portu w laptopie:
  • brak reakcji na podpięcie urządzenia
  • delikatne ruszanie urządzeniem powoduje jego odłączenie

W przypadku zaobserwowania w/w objawów zapraszamy do naszego serwisu komputerowego SK-SERWIS na darmową diagnozę i wycenę naprawy.

Wymiana gniazd USB, audio i innych – opis usługi

Usługa polega na wymianie – wylutowaniu starego uszkodzonego oraz wlutowaniu nowego gniazda USB, audio, VGA, HDMI, LAN. Po przeprowadzonej naprawie wykonywane są testy weryfikujące poprawność wykonania usługi i działania wymienionego złącza.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Czy warto wymieniać uszkodzone gniazdo?

Jeśli z którymś gniazdem pojawią się problemy to powinno się je niezwłocznie wymienić. Uszkodzenie gniazda nie jest problem który należy bagatelizować. Zwarcie spowodowane przez uszkodzony port może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej lub urządzenia które zostanie do niego podłączone.