tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Instalacja systemu Windows


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: 100 zł
Czas naprawy: 1 dzień
Gwarancja na naprawę: gwarancja satysfakcji

Naprawa oprogramowania

Wystarczy kilka małych błędów w systemie, aby korzystanie z laptopa zostało poważnie utrudnione, a programy przestały działać poprawnie. W wielu przypadkach błędy systemowe uniemożliwiają prawidłowe uruchomienie komputera. Nie czekaj aż stanie się tak z Twoim laptopem – przywieź go do nas, na profesjonalną diagnostykę i naprawę. Usługę instalacji systemu realizujemy jeszcze tego samego dnia.

  Objawy świadczące o uszkodzeniu systemu operacyjnego
  • komputer nie odpowiada, nie reaguje na komendy wydawane przez użytkownika
  • bluescreeny (BSODy) – komunikaty o błędach systemu wyświetlane na niebieskim tle z informacją
  • powolna praca systemu
  • nie uruchamia się system operacyjny
  • nie da się zalogować na konto użytkownika
  • podczas ładowania systemu laptop się zawiesza

W przypadku zaobserwowania w/w objawów zapraszamy do naszego serwisu komputerowego SK-SERWIS na darmową diagnozę i wycenę naprawy.

Instalacja systemu Windows – opis usługi

Usługa polega na instalacji systemu operacyjnego Windows. Przed wykonaniem usługi sprawdzamy stan dysku twardego. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia dysku kontaktujemy się z klientem w celu ustania dalszych działań. Instalujemy systemy: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7. Dodatkowo w ramach usługi instalujemy wszystkie sterowniki oraz podstawowy pakiet programów tj: przeglądarka internetowa, antywirus, Open Office, program do odtwarzania plików audio video.

Usługi dodatkowe

Usługa polega na odzyskaniu (zrobieniu kopii) danych ze sprawnego dysku twardego w przypadku awarii systemu. Jest to usługa dodatkowo płatna a cena zależy od ilość danych.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!