tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa padów XBOX ONE

Wraz z premierą XBOX ONE w 2013 roku zadebiutował również nowy PAD XBOX ONE (Model 1537). Z czasem pojawiły się jego poprawione wersje modele 1697, 1698, 1708 oraz 1797. Jednak jak każdy kontroler, urządzanie to jest dość intensywnie eksploatowane a co za tym idzie narażone jest na występowanie najróżniejszych usterek. Niezależenie od tego z jakim problemem swojego pada XBOX ONE się borykasz w naszym serwisie konsol zawsze pomożemy usunąć nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Co ważne diagnoza pada XBOX ONE jest u nas całkowicie za darmo. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy padów

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Ile kosztuje naprawa pada XBOX ONE?

Z pewnością jedną z najważniejszych informacji będzie dla Ciebie jest całkowity koszt naprawy pada XBOX ONE. Na szczęście o wszystkim dowiesz się jeszcze przed naprawą, ponieważ poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. W przeciwieństwie do większości serwisów u nas diagnoza jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 60zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padzie (japońskie HQ) 110zł
Wymiana gniazda ładowania micro USB 80zł
Wymiana poprzeczki przycisku RB LB 40zł
Wymiana przycisku switch RB LB 80zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą usługi wraz z częściami.


Wysyłkowa naprawa pada XBOX ONE.

Jeśli nie możesz znaleźć serwisu konsol w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić pada XBOX ONE nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Produkty powiązane z usługą.