tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa laptopów

Naprawa laptopów to nasza specjalność.

Potrzebujesz szybkiej i fachowej naprawy laptopa? Czy Twój laptop przestał działać prawidłowo? W dzisiejszych czasach niewiele rzeczy może zakłócić pracę i życie tak bardzo jak uszkodzony komputer. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad biznesem, pracą szkolną czy kreatywnymi projektami, życie bez tego niezbędnego sprzętu może być bardzo uciążliwe. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoisz, gdy ten ważny element wyposażenia nie współpracuje. SK-SERWIS to serwis komputerowy z siedzibą w Nowym Sączu z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy ekspresowe naprawy sprzętu komputerowego w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz szereg specjalistycznych usług, które z pewnością przywrócą Twoje urządzenie do pełnej funkcjonalności. Po prostu przynieś laptop do naszego sklepu lub postępuj zgodnie z naszą instrukcją naprawy wysyłkowej.


Naprawy laptopów

Wymienimy uszkodzoną matrycę lub dysk twardy, naprawimy pęknięte zawiasy oraz zepsute elementy obudowy. Współpracujemy z największymi dostawcami części zamiennych a także posiadamy własne bogate zaplecze części serwisowych. Korzystając z usługi naprawy laptopa w naszym serwisie zuskujesz pewność fachowo wykonanej naprawy, oraz wykorzystania najwyższej jakości komponentów i części zamiennych.

Naprawy elektroniczne

Nasz serwis laptopów oferuje naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek elektroniki w laptopach. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy laptopów na najwyższym poziomie. Oddając laptopa w nasze ręce masz pewność, że wróci do ciebie w pełni sprawny i gotowy do pracy.

Naprawy oprogramowania

W naszym serwisie zajmujemy się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania. Usuwamy wirusy oraz szkodliwe oprogramowanie, hasła zabezpieczające system operacyjny, dysk lub BIOS komputera stacjonarnego lub laptopa.


Naprawiamy laptopy wszystkich marek

Niezależnie od tego jakiej marki laptop posiadasz w naszym serwisie oferujemy naprawy laptopów wszystkich wiodących na rynku producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy laptopów na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą wykonaną naprawę laptopa udzielamy pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Serwis laptopów door-to-door

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojego laptopa. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twojego laptopa z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzonego laptopa i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Dlaczego warto skorzystać z usługi naprawy laptopa w SK-SERWIS?

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług w zakresie naprawy laptopów wszystkich marek. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się z naprawą nawet najbledziej skomplikowanych usterek. Nasze pogotowie komputerowe serwisuje zarówno laptopy osób prywatnych, jak i firm na terenie Nowego Sącza i okolic.

serwis komputerowy nowy sącz Szybka naprawa Usługę naprawy laptopa w większości przypadków wykonujemy do dwóch dni roboczych.
naprawa laptopów nowy sączAtrakcyjna cena Naprawa laptopa przez nasz serwis to atrakcyjna cena i gwarancja najwyższej jakości usług.
naprawa laptopa nowy sączSerwis wysyłkowy Nie możesz dostarczyć laptopa osobiście, nie szkodzi skorzystaj z oferty serwisu wysyłkowego.
naprawa laptopaPisemna gwarancja Na każdą wykonana usługę w naszym serwisie konsol otrzymasz pisemną gwarancję na 6 lub 12 miesięcy.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!