tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

XBOX ONE nie włącza się. Naprawa zasilacza XBOX ONE.

Twoja konsola XBOX ONE nie włącza się? Serwisujemy wszystkie modele konsoli XBOX ONE. Dzięki ofercie serwisu wysyłkowego nawet nie musisz wychodzić z domu żeby oddać swoją konsole XBOX ONE do naprawy. Wystarczy że uzupełnisz formularz zlecenia naprawy. W naszym serwisie diagnoza usterki jest zawsze darmowa. Posiadamy wiele oryginalnych części do konsoli XBOX ONE, co znacznie skraca czas naprawy. Z nami nie musisz żegnać się na długo ze swoją konsolą. Nasi eksperci skutecznie usuną problem a Ty będziesz w krótkim czasie znów cieszył się w pełni działającą konsolą. Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Wybór naszego serwisu to zawsze gwarancja satysfakcji oraz atrakcyjnych cen.

Zleć naprawę

Czas realizacji:
1-3 dni roboczych

Cena diagnozy:
zawsze 0 zł

Cena usługi:
od 100 zł

Gwarancja:
6 miesięcy

XBOX ONE nie włącza się – najczęściej wykonywane naprawy.

Uszkodzony zasilacz to jedna z możliwych usterek. Przyczyn dla których XBOX ONE nie włącza się jest kilka. Oto lista najczęściej wykonywanych napraw konsoli XBOX ONE.

Wymiana / naprawa zasilacza XBOX ONE

Najczęstszą usterką powodującą że konsola XBOX ONE nie włącza się jest uszkodzony zasilacz. O ile w podstawowej wersji konsoli XBOX ONE sprawa jest całkiem prosta, ponieważ zasilacz jest zewnętrzny to już w modelach XBOX ONE S oraz XBOX ONE X sprawy mają się już trochę inaczej, gdyż zasilacz znajduję wewnątrz samej konsoli, a jego naprawa lub ewentualna wymieniana wiąże się z demontażem całego urządzenia. Naprawa zasilacza polega na namierzeniu i wymianie uszkodzonego elementu elektronicznego. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia naprawy uszkodzony zasilacz wymieniany jest na nowy oryginalny.


XBOX ONE nie włącza się – naprawa płyty głónej

Drugą równie częstą usterką powodującą że konsola XBOX ONE nie włącza się jest awaria płyty głównej. Diagnoza i naprawa płyty głównej jest jedną z najbardziej skomplikowanych czynności wykonywanych w serwisie. Wymaga to sporej wiedzy, umiejętności a także specjalistycznego sprzętu. W celu identyfikacji uszkodzonego elementu płyty głównej wykonywana jest szczegółowa inspekcja pod mikroskopem, dokonywane są wszystkie niezbędne pomiary elektroniczne za pomocą multimetru oraz przeprowadzana jest obserwacja temperatur za pomocą kamery termowizyjnej. Następnie uszkodzone elementy są wymieniane na nowe.

Produkty powiązane z usługą

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.