tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

PS4 nie chce się włączyć – naprawa / wymiana zasilacza.

Twoja konsola PS4 nie chce się włączyć? Brak jakiejkolwiek reakcji po naciśnięciu przycisku włączenia? Najczęściej w tym przypadku uszkodzeniu ulega zasilacz, który będzie wymagał naprawy lub wymiany na nowy. Innym powodem braku reakcji konsoli PS4 na włącznik mogą być uszkodzenia płyty głównej powstałe w wyniku np. zalania konsoli lub jej nadmiernego przegrzania. Łatwo tu o pomyłkę i niepotrzebne koszty, dlatego w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wybór naszego serwisu. Jeżeli chcesz szybko i na trwale pozbyć się problemu? Możesz to zrobić nawet nie wychodząc z domu.

Zleć naprawę

Czas realizacji:
1-3 dni roboczych

Cena diagnozy:
zawsze 0 zł

Cena usługi:
od 100 zł

Gwarancja:
6 miesięcy

Naprawa / wymiana zasilacza PS4 – opis usługi

Usługa polega na odszukaniu i wymianie uszkodzonych elementów elektronicznych na płycie głównej zasilacza PS4. W celu identyfikacji uszkodzonego elementu płyty zasilacza wykonywana jest szczegółowa inspekcja pod mikroskopem, dokonywane są wszystkie niezbędne pomiary elektroniczne za pomocą multimetru oraz przeprowadzana jest obserwacja temperatur za pomocą kamery termowizyjnej. Następnie uszkodzone elementy są wymieniane na nowe. Po czym ponownie przeprowadzana jest inspekcja w celu potwierdzenia wyeliminowania usterki. Czynności te powtarzamy aż do skutku. W przypadku braku możliwość przeprowadzenia naprawy zasilacz wymieniany jest na nowy.

PS4 nie chce się włączyć – jeśli nie zasialacz to co?

Jeżeli Twoja konsola PS4 nie chce się uruchamiać nie zawsze oznacza to uszkodzenie zasilacza. Innym powodem braku reakcji konsoli PS4 na włącznik mogą być uszkodzenia płyty głównej powstałe w wyniku np. zalania konsoli lub jej nadmiernego przegrzania. Łatwo tu o pomyłkę i niepotrzebne koszty, dlatego w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wybór naszego serwisu.

Produkty powiązane z usługą

Loading

(2) Komentarze do “PS4 nie chce się włączyć”

  1. Mateusz Zadroga pisze:

    Konsola szybko naprawiona,tanio i skutecznie. Polecam

  2. Mateusz Olesky pisze:

    Bardzo miła obsługa wszystko naprawione jak trzeba tanio w przeciwieństwie do innych serwisów 😀💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.