tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

PS4 głośno chodzi? Najwyższy czas na czyszczenie konsoli.

Aby zapewnić niezawodność pracy urządzenia jakim jest konsola PS4, należy poddawać ją regularnej konserwacji. Czyszczenie wnętrza konsoli to usługa stosunkowo tania w porównaniu do napraw usterek do których może doprowadzić jej zaniechanie. Warto w takim przypadku skorzystać z usług naszego serwisu konsol. Wybierając naszą firmę masz pewność najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz zastosowania najlepszej jakości komponentów. Nie musisz szukać dalej. Jeśli Twoja konsola PS4 głośno chodzi dostarcz ją nam osobodobie lub skorzystaj z oferty naszego serwisu wysyłkowego

Zleć naprawę

Czas realizacji:
1 dzień roboczy

Cena diagnozy:
zawsze 0 zł

Cena usługi:
100 zł – 150 zł

Gwarancja:
6 miesięcy

Czyszczenie konsoli PS4 – opis usługi

Usługa polega na dokładnym czyszczeniu z kurzu i pyłu całego układu chłodzenia oraz jego kompleksowej konserwacji tj. czyszczenie pozostałości starej pasty termoprzewodzącej i nałożenie nowej, w razie konieczności wymiana termo-padów na nowe oraz nasmarowanie łożysk wentylatora. Używamy najlepszej pasty termo-przewodzących dostępnej na rynku – Thermal Grizzly. Jest to bardzo ważna czynność konserwacyjna, umożliwiająca prawidłowe odprowadzanie ciepła z konsoli co bezpośrednio wpływa na jej bezawaryjną pracę.

Dlaczego PS4 głośno chodzi?

Głośna praca konsoli PS4 po pewnym czasie użytkowania to przede wszystkim wina zalegającego wewnątrz kurzu. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ile kurzu i pyłu znajduje się wewnątrz PS4. Zapycha on kanały wentylacyjne blokując prawidłowy przepływ powietrza a jego nagromadzenie często prowadzi do poważnych problemów i awarii konsoli.

Drugim ważnym czynnikiem wpływającym na to PS4 głośno chodzi jest połączenie między układem graficznym a radiatorem. Między tymi elementami znajduje się pasta termo-przewodząca, której zadaniem jest efektywniejsze przekazywanie ciepła z układu APU na chłodzenie konsoli PS4. Pasty termo-przewodzące z czasem wysychają i twardnieją tracąc swoje właściwości. Skutkuje to zakłóceniem prawidłowego działania układu chłodzenia. Sytuacja taka doprowadza do powstania uszkodzeń połączenia układu APU z płytą główną lub usterki samego układu co wiąże się z wysokim kosztem naprawy.

PS4 głośno chodzi – Jak często czyścić konsolę?

Aby zapewnić bezawaryjną pracę konsoli PS4 należy regularne przeprowadzać czyszczenie wnętrza konsoli oraz konserwacje układu chłodzenia. W przypadku pracy w zakurzonych pomieszczeniach czyszczenie powinno przeprowadzać się co sześć miesięcy. W innych przypadkach co najmniej raz do roku. Taka profilaktyka pozwoli z pewnością uniknąć powstania poważniejszych usterek spowodowanych zbyt wysoką temperaturą pracy konsoli.

Produkty powiązane z usługą

Loading

(3) Komentarze do “PS4 głośno chodzi”

  1. Krzysztof Pastuszak pisze:

    Po konserwacji PS4 chodzi jak nowe. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam serwis.

  2. Szymon pisze:

    Szybko sprawnie i profesjonalnie. POLECAM

  3. Łukasz pisze:

    Konsola po czyszczeniu cicha jak nowa. Bardzo dobra cena i świetna jakość usługi. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.