tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis laptopów Dell

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1984 roku w USA w Teksasie, a jego nazwa pochodzi od nazwiska założyciela Michaela Dell. Zajmujące miejsce w pierwszej rójce największych producentów komputerów osobistych zaraz obok Lenovo i HP. Dell to jedna z najbardziej znanych i szanowanych marek sprzętu komputerowego. Firma Dell produkuje kilka linii laptopów biznesowych i osobistych, w tym Adamo, Alienware, Inspiron, Latitude, Precision, Studio, Vostro i XPS.


Naprawa laptopów Dell

Choć laptopy firmy Dell należą do tych bardziej niezawodnych i wytrzymałych nie są wolne od powstawania wszelkiego rodzaju usterek. Od uszkodzeń mechanicznych tj. uszkodzona obudowa, rozbita matryca czy złamany zawias, po poważne uszkodzenia płyty głównej. W naszym serwisie oferujemy naprawy wszystkich modeli laptopów firmy DELL. Wystarczy zlecić naprawę a już niebawem będziesz korzystać bez problemowo ze swojego ulubionego laptopa.

Serwis Dell

Ogólnopolski pogwarancyjny serwis Dell

W naszym serwisie komputerowym zajmujemy się wszelkiego rodzaju awariami, które mogą wystąpić w Twoim laptopie, takimi jak:
  • Wymiana uszkodzonego podzespołu. – Usługa polega na wymianie uszkodzonego elementu laptopa: dysk twardy, pamięć ram, matryca, klawiatura, touchpad, taśma matrycy, płyta główna, wentylator, bateria itp.
  • Naprawa / wymiana obudowy i zawiasów. – Uszkodzenia obudowy i zawiasów, nawet jeśli wydają się nieistotne dla funkcjonalności urządzenia, w przyszłości mogą doprowadzić do dalszych, o wiele poważniejszych usterek laptopa. Dlatego nie warto zwlekać i odkładać naprawy na później.
  • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopie Dell. – Nasz serwis oferuje profesjonalne czyszczenie i konserwację układu chłodzenia laptopa z wykorzystaniem najlepszych past termo-przewodzących na rynku. Usługę tę wykonujemy jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy urządzenie.
  • Czyszczenie i naprawa laptopa po zalaniu. – Naprawy laptopów po zalaniu to nie tylko z czyszczenie sprzętu z pozostałości płynu, lecz również ewentualna naprawa uszkodzonych korozją i przepięciami elementów laptopa, takich jak klawiatura czy płyta główna.
  • Naprawa płyty głównej laptopa Dell. – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach płyt głównych oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną naprawę praktycznie każdej usterki.
  • Naprawa / optymalizacja oprogramowania. – Zajmujemy się wszystkimi rodzajami problemów systemu operacyjnego, od poważnych awarii (wymagających reinstalacji systemu), aż po drobne działania pozwalające oczyścić go z niepotrzebnych plików i zwiększyć wydajność oraz szybkość działania.
  • Modernizacja / upgrade starszych laptopów Dell. – Usługa polegająca na zwiększeniu wydajności starszych laptopów. Obejmuje wymianę dysku z HDD na SSD rozbudowę pamięci ram a także, w przypadku niektórych modeli wymianę procesowa na wydajniejszy.

Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.

Loading