tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa płyty głównej laptopa


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: od 200 zł
Czas naprawy: 3 – 7 dni roboczych
Gwarancja na naprawę: 3 – 12 mc

Po czym poznać, że uszkodzona jest płyta główna?

Płyta główna jest najważniejszym elementem każdego laptopa. Usterka nawet jednego małego kondensatora, może spowodować, że nasz komputer nie będzie funkcjonował prawidłowo. Diagnoza i naprawa płyty głównej jest jedną z najbardziej skomplikowanych czynności wykonywanych w serwisie. Wymaga to sporej wiedzy, umiejętności a także specjalistycznego sprzętu.

 
Przykładowe objawy świadczące u uszkodzeniu płyty głównej:

  • Laptop nie działa, nie uruchamia się
  • Po uruchomieniu jest czarny ekran. Laptop reaguje na włącznik brak obrazu na ekranie.
  • Laptop nie ładuje baterii.
  • Artefakty, krzaczki na ekranie, dziwne znaczki lub linie pojawiające się na ekranie po uruchomieniu laptopa.
  • Komputer samoczynnie się wyłącza zaraz po uruchomieniu.
  • Uszkodzenia mechaniczne gniazda zasilania, USB, słuchawkowego, mikrofonu, itp.

Jeżeli zaobserwujesz w/w objawy w swoim laptopie, nie zwlekaj. Skorzystaj z oferty naszego serwisu. Oferujemy darmową diagnozę płyty głównej nawet w przypadku rezygnacji z naprawy. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i specjalistyczne narzędzia, aby wykonać najbardziej skomplikowane naprawy. Wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Naprawa płyty głównej laptopa – opis usługi

Usługa polega na odszukaniu i wymianie uszkodzonych elementów elektronicznych na płycie głównej laptopa. W celu identyfikacji uszkodzonego elementu płyty głównej wykonywana jest szczegółowa inspekcja pod mikroskopem, dokonywane są wszystkie niezbędne pomiary elektroniczne za pomocą multimetru oraz przeprowadzana jest obserwacja temperatur za pomocą kamery termowizyjnej. Następnie uszkodzone elementy są wymieniane na nowe. Po czym ponownie przeprowadzana jest inspekcja w celu potwierdzenia wyeliminowania usterki. Czynności te powtarzamy aż do skutku. Po prawidłowo przeprowadzonej naprawie płyta główna oraz układ chłodzenia są dokładnie czyszczone, wymieniana jest pasta termoprzewodząca, laptop zostaje zmontowany i uruchomiony. Przeprowadzane są testy pod kątem poprawnego działania wszystkich funkcjonalności urządzenia oraz poprawności i stabilności pracy systemu.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!