tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis laptopów Acer

Acer Inc. jest tajwańskim międzynarodowym producentem sprzętu i elektroniki. Acer produkuje wiele różnych typów urządzeń elektronicznych, takich jak tablety, laptopy, komputery stacjonarne, itp. Acer jest znany przede wszystkim z serii laptopów Acer Aspire. Acer produkuje również laptopy gamingowe które są oznaczone marką w ramach linii produktów Acer Predator. Linia komputerów do gier Acer Predator konkuruje z innymi producentami komputerów do gier, takimi jak Alienware, seria G firmy Dell, seria HP Omen, Lenovo Legion i Asus ROG. Od 2016 roku firma Acer weszła również na rynek ultrabooków ze swoją linią produktów Acer Swift.


Naprawa laptopów Acer

SK-SERWIS to pogwarancyjny serwis laptopów firmy Acer. Serwisujemy wszystkie modele laptopów Acer, m.in. Chromebook, Swift, Aspire, Nitro, Predator. Dostarczone nam laptopy są szybko diagnozowane (zazwyczaj nie zajmuje to więcej 24 godziny), a klient informowany jest o rodzaju usterki, kosztach naprawy oraz terminie realizacji zlecenia. Posiadamy wiele oryginalnych części do najpopularniejszych modeli Acer, co znacznie skraca czas naprawy. Z nami nie musisz żegnać się na długo ze swoim laptopem. Odwiedź nasz serwis Acer, zadzwoń pod numer tel. 500 340 066 lub wypełnij formularz zlecenia naprawy

Serwis Acer

Ogólnopolski pogwarancyjny serwis Acer

Twój Acer nie chce się uruchomić, nie działa jak należy? Skorzystaj z naszej oferty! Prowadzimy profesjonalny serwis pogwarancyjny laptopów firmy Acer. Po prostu zadzwoń lub zleć naprawę. Całkowicie za darmo przeprowadzimy szczegółową diagnozę Twojego laptopa. Nasi eksperci skutecznie usuną problem a Ty będziesz w krótkim czasie znów cieszył się w pełni działającym komputerem. Naprawa laptopów Acer to coś, w czym czujemy się specjalistami. Nasz serwis pogwarancyjny działa od 2010 roku – dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawiać laptopy wszystkich producentów szybko i skutecznie.

Najczęściej wykonywane przez nas naprawy laptopów firmy Acer:

 • Naprawa płyty głównej w laptopach Acer.
 • Wymiana matrycy.
 • Naprawa laptopa po zalaniu.
 • Wymiana klawiatury w laptopie.
 • Wymiana baterii w laptopie firmy Acer
 • Wymiana gniazda zasilania.
 • Wymiana / reballing układów BGA.
 • Naprawa obudowy i zawiasów bądź ich wymiana.
 • Instalacja i aktualizacja systemu operacyjnego, usuwanie wirusów i niepotrzebnych aplikacji.
 • Czyszczenie laptopa i konserwacja układu chłodzenia (wymiana past termoprzewodzących).
 • Wymiana dysków i pamięci.

Firma SK-SERWIS oświadcza, że wszystkie użyte nazwy firm na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in.: Acer, Asus, HP, Dell i innych nazw, które widnieją na tej stronie.

Loading