tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis konsol i padów

Rozgrywkę przerwała niespodziewana awaria sprzętu? Skorzystaj z naszej oferty, abyś mógł wrócić do swoich ulubionych gier. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować konsolę lub pada na następną przygodę z grą. Nasz sklep i serwis zaopatrzony jest w niezbędne urządzenia i części do wykonania nawet najbardziej skomplikowanej naprawy.

Zleć naprawę

serwis konsol

Profesjonalne naprawy konsol

serwis konsol

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

serwis konsol

Pisemna gwarancja
na naprawę

serwis konsol

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Serwis konsol – wybierz model konsoli lub pada który chcesz naprawić

Wybierz konsolę jaką posiadasz aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub konsolą której nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Serwis konsol SK-SERWIS – Zobacz co inni o nas mówią!

Wróć do gry! – wybierz serwis konsol SK-SERWIS

Oferujemy możliwość naprawy wysyłkowej kurierem lub paczkomatem. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojego urządzenia. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nasi technicy usuną usterkę oraz przeprowadzą dokładną kontrolę jakości wykonanej usługi. Na każdą wykonaną usługę naprawy udzielamy 6 lub 12 miesięcznej pisemnej gwarancji.


Serwis konsol – ostatnie naprawy!

XBOX ONE X nie włącza się – wymiana układu X861949-007

Klient dostarczył do naszego serwisu konsolę XBOX ONE X. Konsola nie uruchamiała się. Najczęściej oznacza to uszkodzenie zasilacza, lub retimera HDMI, dlatego trzeba przeprowadzić szczegółową diagnozę. Jeżeli Twoja konsola XBOX ONE nie włącza się zdaj się na profesjonalistów i wybierz SK-SERWIS. Poniżej przedstawiamy proces naprawy XBOX ONE X w naszym serwisie. Demontaż konsoli XBOX ONE Read more

Loading

Posted in Serwis konsol - realizacje, Serwis XBOX ONE | Tagged , , , | Leave a comment

Wymiana taśmy przycisków pada PS5 DualSense

Klient dostarczył do naprawy kontroler DuslSense. W padzie nie wszystkie przyciski działają po wciśnięciu. Jeżeli w Twoim padzie DualSense wystąpił podobny problem to dobrze trafiłeś. Nasz serwis konsol oferuje szybką i profesjonalną naprawę tego problemu. Demontaż tylnej obudowy pada PS5 Naprawę Dualsense rozpoczynamy od demontażu przedniej zaślepki. Następnie odpinamy przyciski L1 i R1. Odkręcamy wszystkie Read more

Loading

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

Wymiana analoga PAD XBOX Series Model 1914

Do naszego serwisu trafił pad do konsoli XBOX Series X model 1914. W padzie uszkodzeniu uległ lewy analog. „Dryfujące” analogi w kontrolerach do konsol XBOX to najczęstsza usterka padów z jaką spotykamy się w naszym serwisie konsol. Poniżej przedstawiamy naprawę pada XBOX Series Model 1914 – wymiana analoga. Demontaż tylnej obudowy pada XBOX Series Naprawę Read more

Loading

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

Wymiana przycisków LB RB pad XBOX ONE

Kolejna naprawa pada XBOX ONE. W kontrolerze nie działa poprawnie przycisk RB. W takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Jandą z nich jest uszkodzenie mechaniczne mostka przycisków LB/RB, drugą jest uszkodzony przycisk znajdujący się na płycie głównej pada. Jeżeli w Twoim padzie nie działają przyciski RB LB to dobrze trafiłeś bo wiemy jak Read more

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

Loading