tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis konsol i padów

Rozgrywkę przerwała niespodziewana awaria sprzętu? Skorzystaj z naszej oferty, abyś mógł wrócić do swoich ulubionych gier. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować konsolę lub pada na następną przygodę z grą. Nasz sklep i serwis zaopatrzony jest w niezbędne urządzenia i części do wykonania nawet najbardziej skomplikowanej naprawy.

Zleć naprawę

serwis konsol

Profesjonalne naprawy konsol

serwis konsol

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

serwis konsol

Pisemna gwarancja
na naprawę

serwis konsol

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Serwis konsol – wybierz model konsoli lub pada który chcesz naprawić

Wybierz konsolę jaką posiadasz aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i problemach z jakimi mamy do czynienia podczas naszej pracy w serwisie. Jeżeli masz problem z usterką lub konsolą której nie możesz znaleźć na stronie zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy.

Serwis konsol SK-SERWIS – Zobacz co inni o nas mówią!

Wróć do gry! – wybierz serwis konsol SK-SERWIS

Oferujemy możliwość naprawy wysyłkowej kurierem lub paczkomatem. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojego urządzenia. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nasi technicy usuną usterkę oraz przeprowadzą dokładną kontrolę jakości wykonanej usługi. Na każdą wykonaną usługę naprawy udzielamy 6 lub 12 miesięcznej pisemnej gwarancji.


Serwis konsol – ostatnie naprawy!

Wymiana przycisków LB RB pad XBOX ONE

Kolejna naprawa pada XBOX ONE. W kontrolerze nie działa poprawnie przycisk RB. W takiej sytuacji mamy do czynienie z dwiema możliwościami. Jandą z nich jest uszkodzenie mechaniczne mostka przycisków LB/RB, drugą jest uszkodzony przycisk znajdujący się na płycie głównej pada. Jeżeli w Twoim padzie nie działają przyciski RB LB to dobrze trafiłeś bo wiemy jak Read more

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

Wymiana gniazda micro USB PAD XBOX ONE

Do naszego serwisu trafił pad do konsoli XBOX ONE. W padzie uszkodzone zostało gniazdo micro USB. Konieczna będzie jego wymiana. Jeżeli Twój pad XBOX ONE po podłączeniu przewodem USB do konsoli nie sygnalizuje ładowania baterii. Kontrolka pada nie podświetla się, ładowanie nie następuje. Najczęściej oznacza to uszkodzenie gniazda micro USB. Poniżej przedstawiamy naprawę pada XBOX Read more

 12 total views

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

Naprawa pada XBOX ONE – wymiana analoga

Dziś na tapecie kontroler do konsoli XBOX ONE. W padzie jest do wymiany uszkodzony analog. “Dryfujące” analogi to jedna z najczęstszych usterek występująca w padach XBOX ONE. W naszym serwisie konsol usługę wymiany uszkodzonego analoga wykonujemy nawet w 24 godziny. Poniżej przedstawiamy naprawę pada XBOX ONE – wymiana analoga. Demontaż pada XBOX ONE Naprawę pada Read more

 10 total views,  1 views today

Posted in Serwis konsol - realizacje | Tagged , , | Leave a comment

XBOX ONE S brak obrazu – wymiana retimera HDMI

Klient dostarczył do naszego serwisu konsolę XBOX ONE S. Konsola uruchamiała się jednak nie “dawała” obrazu na TV. Najczęściej oznacza to uszkodzenie gniazda HDMI, dysku HDD lub retimera HDMI, dlatego trzeba przeprowadzić szczegółową diagnozę. Jeżeli Twoja konsola XBOX nie wyświetla obrazu zdaj się na profesjonalistów i wybierz SK-SERWIS. Poniżej przedstawiamy proces naprawy XBOX ONE S Read more

 10 total views

Posted in Serwis konsol - realizacje, Serwis XBOX ONE | Tagged , , , | Leave a comment