tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Wymiana płyty głównej w laptopie


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: od 100 zł (+ cena części)
Czas naprawy: 3 – 7 dni roboczych
Gwarancja na naprawę: 3 – 24 mc

Naprawiać, czy wymieniać płytę główną w laptopie?

W przeważającej większości przypadków naprawa płyty głównej jest znacznie tańszą i bezpieczniejszą alternatywą niż kupno nowej lub używanej sprawnej płyty głównej. Niestety zdarzają się przypadki w których naprawa nie jest możliwa, lub koszt naprawy przekracza jej wartość. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest jej wymiana. Jeśli mamy możliwość to najlepiej zainwestować w nową płytę główną – takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze. Nowa płyta główna powinna mieć minimum 6 miesięcy gwarancji. Jeśli decydujemy się na używaną płytę główna to powinniśmy brać pod uwagę jedynie egzemplarze z minimum 3 miesięczną gwarancją.

  Najczęstszymi przyczynami uszkodzenia płyty głównej są:
  • uszkodzenie mechaniczne
  • zwarcie na płycie głównej
  • zalanie i korozja elementów
  • przegrzanie
  • awaria układu BIOS lub KBC

W przypadku zaobserwowania w/w objawów zapraszamy do naszego serwisu komputerowego SK-SERWIS na darmową diagnozę i wycenę naprawy.

Wymiana płyty głównej w laptopie – opis usługi

Usługa polega na wymianie uszkodzonej płyty głównej na nową lub działającą używaną. Zawsze przed montażem nowej lub używanej sprawnej płyty głównej sprawdzamy poprawność jej działania. Po montażu przeprowadzane są testy pod kątem poprawnego działania wszystkich funkcjonalności urządzenia oraz poprawności i stabilności pracy systemu.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!