tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa i serwis konsoli PS5

PlayStation 5 zadebiutowała na rynku w 2020 roku. I choć od jej premiery nie minęło wiele czasu okazuje się, że nawet najnowszej generacji konsola nie jest wolna od usterek. W większości są to te same problemy co we wcześniejszych modelach. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem PS5 a z jakiegoś powodu Twoja konsola odmówiła posłuszeństwa nie martw się. Wystarczy że zgłosisz usterkę w naszym serwisie a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Naprawa PS5 w naszym serwisie to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy konsoli PS5

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Naprawa PlayStation 5 – najczęściej spotykane problemy

Darmowa diagnoza PS5.

Kiedy konsola PS5 nie chce się włączyć, nie czyta płyt lub nie wyświetla obrazu na TV i sytuacja wymaga wizyty w serwisie z pewnością będziesz się zastanawiać ile diagnoza i naprawa usterki może kosztować . W naszym serwisie konsol diagnoza usterki jest zawsze darmowa, nawet w przypadku rezygnacji z dalszej naprawy. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy problemu nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i poinformuje Cię o przyczynach usterki oraz kosztach naprawy a Ty zdecydujesz o tym czy mamy naprawić konsolę czy odesłać ją w stanie w jakim do nas dotarła.


Profesjonalny serwis PS5.

W SK-SERWIS oferujemy naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek jakie mogą wytapiać w konsoli PS5. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy PlayStation 5 na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.


Wysyłkowy serwis PS5.

Jeśli nie możesz znaleźć serwisu konsol w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić konsolę PlayStation 5 nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!