tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa padów XBOX Series

Dryfujące gałki analogowe, uszkodzenia przycisków LB i RB oraz uszkodzone złącze USB-C to najczęstsze usterki padów XBOX Series z jakimi spotykamy się w naszym serwisie. Większość tych usterek jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu jednego dnia. Co ważne diagnoza pada XBOX Series model 1914 jest u nas całkowicie darmowa. Naprawa pada XBOX Series S/X w naszym serwisie to zawsze gwarancja najwyższej jakości usług. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.

Zleć naprawę

Profesjonalne naprawy padów

Zawsze bezpłatna
diagnoza usterki

Pisemna gwarancja
na naprawę

Krótkie terminy
realizacji naprawy

Ile kosztuje naprawa pada XBOX Series model 1914?

Z pewnością jedną z najważniejszych informacji będzie dla Ciebie jest całkowity koszt naprawy pada XBOX Series model 1914 . Na szczęście o wszystkim dowiesz się jeszcze przed naprawą, ponieważ poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. W przeciwieństwie do większości serwisów u nas diagnoza jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 70zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padzie (japońskie HQ) 130zł
Wymiana gniazda ładowania USB-C 100zł
Wymiana poprzeczki przycisku RB LB 40zł
Wymiana przycisku switch RB LB 80zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Podane w cenniku ceny dotyczą usługi wraz z częściami.


Naprawa pada XBOX Series – serwis wysyłkowy.

Jeśli nie możesz znaleźć serwisu konsol w swojej okolicy nic nie szkodzi. Nasze usługi serwisowe realizujemy w systemie Door-To-Door. Niezależnie od tego gdzie gdzie mieszkasz, możesz naprawić pada XBOX Series nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Produkty powiązane z usługą.