tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Wymiana gniazda w laptopie ASUS X53S

Asus jest jedną z marek laptopów, które najczęściej trafiają do nas z uszkodzeniem gniazda zasilania. W tym artykule pokażemy krok po kroku jak poprawnie przeprowadzić naprawę tego typu usterki na przykładzie modelu ASUS X53S. Jeśli gniazdo zasilania w Twoim laptopie uległo uszkodzeniu, po prostu spakuj laptop i wyślij do nas lub dostarcz go nam osobiście.

Przebieg napraway krok po kroku:

wymiana gniazda laptopa asus Zaczynamy od demontażu laptopa, aby dostać się do płyty głównej. wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus Mając już wyjętą płytę główną możemy przystąpić do wymiany uszkodzonego gniazda. wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus Zabezpieczamy miejsce dookoła gniazda aby elementy znajdujące się w jego pobliżu nie uległy uszkodzeniu podczas przeprowadzania naprawy. wymiana gniazda laptopa asus Za pomocą lutownicy na gorące powietrze pozbywamy się uszkodzonego elementu. wymiana gniazda laptopa asus Oczyszczamy otwory montażowe przy użyciu plecionki. wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus Montujemy nowe gniazdo zasilania i lutujemy je do płyty głównej. wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus Dodatkowo na życzenie klienta czyścimy układ chłodzenia oraz wymieniamy pastę termo-przewodzącą. wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus wymiana gniazda laptopa asus Po przeprowadzeniu naprawy sprawdzamy czy usterka została wyeliminowana. wymiana gniazda laptopa asus Wszystko przebiegło pomyślnie. Laptop uruchamia się, poprawnie działa układ ładowania baterii. Gotowy do odbioru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.