tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Zestawy komputerowe SK-EDU

SK-EDU to specjalnie skonfigurowana linia, która stworzona została, aby spełniać wszelkie zadania przed jakimi staną komputery używane w szkołach, zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Konfiguracja zestawów zaprojektowana została z myślą o cichej, niezawodnej oraz ergonomicznej pracy przez długi czas, wykonując zadania stawiane przed uczniami na każdym szczeblu nauczania.

Do oferty trafiły cztery dedykowane konfiguracje komputerów. Oparte zostały na starannie dobranych komponentach czołowych światowych producentów. Komputery z serii SK-EDU zarządzane są przez 64 bitowy system operacyjny Microsoft® Windows 10 Home. Dodatkowo, wszystkie modele dla edukacji wyposażone zostały w możliwość łączności za pośrednictwem Wifi oraz cechują się niskim zużyciem energii. Wszystko zamknięte w nowoczesnej i kompaktowej obudowie.

Komputery SK-EDU dostępne są w zestawie z monitorem AOC® monitor o 23,6” matrycy. W standardowym wyposażeniu komputera znajduje się również wygodna i ergonomiczna klawiatura oraz mysz, słuchawki z mikrofonem, a także pełen zestaw okablowania. Na życzenie zestawy można rozszerzyć o kamerę internetową lub dodatkowe oprogramowanie edukacyjne.