tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Chipset

Dysk SSD

Format dysku

Format płyty

Gniazdo procesora (socket)

Pamięć RAM

Ilość rdzeni fizycznych

Ilość wątków

Interfejs

Karta graficzna

Konektor matrycy

Konsola

Obsługiwane procesory

Pojemność dysku

Powłoka matrycy

Prędkość odczytu

Prędkość zapisu

Procesor

Producent

Przekątna matrycy

Rodzaj części

Rodzaj pamięci

Rodzaj wejść / wyjść

Rozdzielczość

Seria procesora

Status

Taktowanie pamięci

Typ obsługiwanych pamięci

Wielkość pamięci

Zasilacz

Zasilacz

Gatunek

Zestawy komputerowe SK-EDU

SK-EDU to specjalnie skonfigurowana linia, która stworzona została, aby spełniać wszelkie zadania przed jakimi staną komputery używane w szkołach, zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Konfiguracja zestawów zaprojektowana została z myślą o cichej, niezawodnej oraz ergonomicznej pracy przez długi czas, wykonując zadania stawiane przed uczniami na każdym szczeblu nauczania.

Do oferty trafiły cztery dedykowane konfiguracje komputerów. Oparte zostały na starannie dobranych komponentach czołowych światowych producentów. Komputery z serii SK-EDU zarządzane są przez 64 bitowy system operacyjny Microsoft® Windows 10 Home. Dodatkowo, wszystkie modele dla edukacji wyposażone zostały w możliwość łączności za pośrednictwem Wifi oraz cechują się niskim zużyciem energii. Wszystko zamknięte w nowoczesnej i kompaktowej obudowie.

Komputery SK-EDU dostępne są w zestawie z monitorem AOC® monitor o 23,6” matrycy. W standardowym wyposażeniu komputera znajduje się również wygodna i ergonomiczna klawiatura oraz mysz, słuchawki z mikrofonem, a także pełen zestaw okablowania. Na życzenie zestawy można rozszerzyć o kamerę internetową lub dodatkowe oprogramowanie edukacyjne.