tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

XBOX ONE nie włącza się

XBOX ONE nie włącza się.

Jeśli konsola Xbox One wydaje się nie mieć zasilania lub wcale się nie włącza, może to mieć związek z zasilaczem lub zasilaczem. Spróbuj sprawdzić kabel zasilający i jego końce, aby sprawdzić, czy połączenie jest luźne. W większości przypadków wystarczy, aby naprawić konsolę Xbox One, która nie włącza się. Ten przewodnik pokazuje, jak prawidłowo sprawdzić kable zasilające i zresetować zasilacz.


XBOX ONE nie włącza się – co zrobić?

Oto co należy zrobić aby bez udawania się do serwisu rozwiązać problem braku zasilania na PS4.

  • Sprawdź inną listwę zasilającą lub gniazdko. Wypróbuj, czy inne urządzenia działają z tym gniazdem / listwą, do którego jest podłączony XBOX.
  • Wypróbuj inny kabel zasilający. Jeśli masz dostępny inny kabel zasilający, odłącz bieżący kabel i wypróbuj inny.
  • Odłącz zasilacz od konsoli XBOX na co najmniej 30 sekund, a następnie podłącz go ponownie. Po ponownym podłączeniu możesz spróbować włączyć konsolę.
  • Wyłącz konsolę, przytrzymując przycisk zasilania na około 30 sekund, odłącz kable zasilające i pozostaw konsolę na co najmniej 20 minut. Ponownie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, gdy konsola jest nadal odłączona. Następnie podłącz kable zasilające konsolę i sprawdź, czy konsola się uruchomi.
  • Jeżeli masz możliwość usuń kurz z konsoli używając sprężonego powietrza. W większości przypadków jednak zabieg ten będzie wymagał rozebrania całej konsoli, w celu jej dokładnego wyczyszczenia. Jeśli nie masz doświadczenia zalecamy wykonać tę czynność w naszym serwisie konsol.
  • Innym powodem, dla którego PS4 nie chce się włączyć, może być usterka dysku twardego. Aby sprawdzić, czy występuje ten problem, wymontować dysk twardy z konsoli.
    Spróbuj uruchomić konsolę i sprawdź, czy działa. Jeśli włącza się normalnie, zainstaluj ponownie dysk twardy i sprawdź, czy problem ustąpił.

Serwis konsoli XBOX – Playstation 4 nie chce się włączyć

Jeżeli żadne z powyższych czynności nie przyniosło rezultatu nie pozostaje nic innego jak oddać konsolę do serwisu. Jeżeli chcesz szybko i na trwale pozbyć się problemu? Możesz to zrobić nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy zgłosić zlecenie naprawy a resztą zajmiemy się my. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego w którym, można znaleźć wiele części serwisowych do wszystkich rodzajów konsol.