tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

XBOX ONE głośno chodzi – czyszczenie konsoli


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: 90 zł
Czas naprawy: 1 dzień roboczy
Gwarancja na naprawę: gwarancja satysfakcji

XBOX głośno chodzi? Najwyższy czas na czyszczenie konsoli.

Głośna praca konsoli XBOX to przede wszystkim wina kurzu zalegającego wewnątrz niej. Jego nadmierne okładanie się skutkuje zapychaniem kanałów wentylacyjnych co często prowadzi do poważniejszych problemów i awarii konsoli XBOX. Innym istotnym czynnikiem wpływającym na to że konsola XBOX głośno chodzi jest połączenie układu graficznego z radiatorem a właściwie tego co znajduję się między nimi. Pasta termoprzewodząca bo o niej mowa, której to zadaniem jest efektywniejsze przekazywanie temperatury z układu na chłodzenie konsoli XBOX z czasem traci swoje właściwości. Skutkuje to zakłóceniem prawidłowego działania układu chłodzenia. Sytuacja taka doprowadza do powstania uszkodzeń połączenia układu APU z płytą główną lub usterki samego APU co wiąże się z wysokim kosztem naprawy.

  • głośna praca wentylatora
  • konsola zacina się, wyłącza lub resetuje
  • spowolnione działanie podczas grania
  • nagrzewająca się obudowa

Jeżeli zaobserwujesz w/w objawy w swoje konsoli, nie zwlekaj. Skorzystaj z oferty naszego serwisu. Oferujemy kompleksową konserwację układu chłodzenia wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby wykonać czyszczenie konsoli z kurzu na najwyższym poziomie. Wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Czyszczenie konsoli XBOX ONE – opis usługi

Usługa polega na dokładnym czyszczeniu z kurzu i pyłu całego układu chłodzenia konsoli XBOX oraz jego kompleksowej konserwacji tj. czyszczenie pozostałości starej pasty termoprzewodzącej i nałożenie nowej, w razie konieczności wymiana termopadów na nowe oraz nasmarowanie łożysk wentylatora. Używamy najlepszych past termoprzewodzących dostępnych na rynku – Prolimatech PK2 lub Thermal Grizzly. Jest to bardzo ważna czynność konserwacyjna, umożliwiająca prawidłowe odprowadzanie ciepła z konsoli co bezpośrednio wpływa na jej bezawaryjną pracę. Usługa wykonywana jest najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

XBOX ONE głośno chodzi co robić?

Aby zapewnić niezawodność pracy urządzenia jakim jest konsola XBOX ONE, należy poddawać ją regularnej konserwacji. Czyszczenie wnętrza konsoli to usługa stosunkowo tania w porównaniu do napraw usterek do których może doprowadzić jej zaniechanie. Warto w takim przypadku skorzystać z usług naszego serwisu konsol. Wybierając naszą firmę masz pewność najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz zastosowania najlepszej jakości komponentów. Nie musisz szukać dalej. Jeśli Twoja konsola XBOX ONE głośno chodzi dostarcz ją nam osobodobie lub skorzystaj z oferty naszego serwisu wysyłkowego.

Jak często czyścić konsolę XBOX?

Zaleca się, aby regularne czyszczenie konsoli XBOX ONE przeprowadzać w pewnych okresach czasu, w zależności od warunków, w jakich korzystamy ze sprzętu.
W przypadku pracy w zakurzonych pomieszczeniach czyszczenie powinno przeprowadzać się co sześć miesięcy. W innych przypadkach co najmniej raz do roku. Taka profilaktyka pozwoli z pewnością uniknąć powstania poważniejszych usterek spowodowanych zbyt wysoką temperaturą pracy konsoli.