tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli Xbox ONE

Naprawa i serwis konsoli XBOX ONE

Konsola XBOX ONE zadebiutowała w 2013 roku. Jest to trzecia generacja konsol gier wideo wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo Microsoft. W następnych latach wydane zostały ulepszone wersje konsoli XBOX ONE czyli modele S oraz najmocniejsza konsola tej generacji XBOX ONE X. Niezależnie od tego, którą wersję konsoli XBOX ONE posiadasz z pewnością prędzej czy później spotkasz się z usterką dotyczącą sprzętu lub oprogramowania. Podobnie jak w przypadku innych konsol, również XBOX ONE ulega uszkodzeniom, a jego użytkownicy na co dzień borykają się różnego rodzaju problemami. Jeśli Twoja konsola odmówiła posłuszeństwa nie martw się. Wystarczy że zgłosisz usterkę w naszym serwisie a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Naprawa XBOX ONE – najczęściej spotykane problemy

XBOX ONE nie chce się włączyć

XBOX ONE
nie włącza się

Więcej

XBOX ONE brak obrazu

XBOX ONE
brak obrazu

Więcej

XBOX ONE nie czyta płyt

XBOX ONE
nie czyta płyt

Więcej

XBOX ONE głośno chodzi

XBOX ONE
głośno chodzi

Więcej

Ile kosztuje naprawa XBOX ONE?

Z pewnością jest to jedno z pierwszych pytań jakie przychodzi na myśl, kiedy pojawi się problem z konsolą. Ile może kosztować naprawa usterki i czy w ogóle opłaca się oddawać sprzęt do serwisu? W naszym serwisie oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza usterki oraz wycena naprawy nic Cię nie kosztuje. Nie posiadamy gotowego cennika napraw, ponieważ bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że każdy przypadek jest z goła inny i naprawa tej samej usterki w dwóch różnych konsolach może wyglądać zupełnie inaczej a co się z tym wiąże cena naprawy może się różnić. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji konsoli XBOX ONE jesteśmy w stanie podać dokładny koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Serwis XBOX ONE – Naprawimy każdą usterkę Twojej konsoli!

Niezależenie od tego z jakim problemem konsoli XBOX się borykasz, nasz serwis konsol oferuje naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy XBOX ONE lub jej akcesoriów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy XBOX ONE na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Naprawa XBOX ONE bez wychodzenia z domu

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojej konsoli XBOX. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twoją konsolę XBOX z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Wycena naprawy konsoli XBOX ONE.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli XBOX ONE. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.