tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

PS4 głośno chodzi – czyszczenie konsoli


Koszt diagnozy: 0 zł
Koszt naprawy: 90 zł
Czas naprawy: 1 dzień roboczy
Gwarancja na naprawę: gwarancja satysfakcji

PS4 głośno chodzi? Najwyższy czas na czyszczenie konsoli.

Głośna praca konsoli PS4 po pewnym czasie użytkowania to przede wszystkim wina zalegającego wewnątrz kurzu. Zapycha on kanały wentylacyjne a jego nagromadzenie często prowadzi do problemów i awarii konsoli. Drugim ważnym czynnikiem wpływającym na to PS4 głośno chodzi jest połączenie między układem graficznym a radiatorem. Między tymi elementami znajduje się pasta termoprzewodząca, której zadaniem jest efektywniejsze przekazywanie temperatury z układu na chłodzenie konsoli PS4. Pasty termoprzewodzące z czasem tracą swoje właściwości. Skutkuje to zakłóceniem prawidłowego działania układu chłodzenia. Sytuacja taka doprowadza do powstania uszkodzeń połączenia układu APU z płytą główną lub usterki samego APU co wiąże się z wysokim kosztem naprawy.

  • głośna praca wentylatora
  • konsola zacina się, wyłącza lub resetuje
  • spowolnione działanie podczas grania
  • nagrzewająca się obudowa

Jeżeli zaobserwujesz w/w objawy w swoje konsoli, nie zwlekaj. Skorzystaj z oferty naszego serwisu. Oferujemy kompleksową konserwację układu chłodzenia wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby wykonać czyszczenie konsoli z kurzu na najwyższym poziomie. Wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Czyszczenie konsoli PS4 – opis usługi

Usługa polega na dokładnym czyszczeniu z kurzu i pyłu całego układu chłodzenia oraz jego kompleksowej konserwacji tj. czyszczenie pozostałości starej pasty termoprzewodzącej i nałożenie nowej, w razie konieczności wymiana termopadów na nowe oraz nasmarowanie łożysk wentylatora. Używamy najlepszych past termoprzewodzących dostępnych na rynku – Prolimatech PK2 lub Thermal Grizzly. Jest to bardzo ważna czynność konserwacyjna, umożliwiająca prawidłowe odprowadzanie ciepła z konsoli co bezpośrednio wpływa na jej bezawaryjną pracę. Usługa wykonywana jest najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

PS4 Red Line of Death „czerwona linia śmierci”

Pojawienie się czerwonej linii na całej długości konsoli, informuje o przegrzaniu PS4. Dodatkowo konsola wyłączy się automatycznie w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Sytuacja ta zdarza się jednak wyjątkowo rzadko, ponieważ system zabezpieczeń PS4 nie działa zbyt dobrze. Często doprowadza to do uszkodzenia APU. W takiej sytuacji PS4 wyłącza się zaraz po włączeniu lub sygnalizuje uszkodzenie poprzez miganie diody na niebiesko (BLoD). Reasumując, bagatelizowanie głośnej pracy konsoli PS4 i dłuższa praca w takim stanie z pewnością doprowadzi do powstania poważniejszych usterek a co się z tym wiąże dużo droższych w naprawie.

PS4 głośno chodzi co robić?

Aby zapewnić niezawodność pracy urządzenia jakim jest konsola PS4, należy poddawać ją regularnej konserwacji. Czyszczenie wnętrza konsoli to usługa stosunkowo tania w porównaniu do napraw usterek do których może doprowadzić jej zaniechanie. Warto w takim przypadku skorzystać z usług naszego serwisu konsol. Wybierając naszą firmę masz pewność najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz zastosowania najlepszej jakości komponentów. Nie musisz szukać dalej. Jeśli Twoja konsola PS4 głośno chodzi dostarcz ją nam osobodobie lub skorzystaj z oferty naszego serwisu wysyłkowego.

 34 total views,  2 views today