tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

PS4 głośno chodzi

PS4 głośno chodzi.

Jeśli od jakiegoś czasu posiadasz PlayStation 4, jest spora szansa na to, że ​​działa o wiele głośniej niż wtedy, gdy ją kupiłeś. Jak w większości urządzeń z czasem wewnątrz gromadzi kurz a pasta termo-przewodząca wysycha. Doprowadza to do ograniczenia wentylacji i odprowadzania ciepła z wnętrza, a co za tym idzie przegrzewania się i głośnej pracy konsoli. Nasz serwis oferuje profesjonalne czyszczenie i konserwację układu chłodzenia konsoli PS4 z wykorzystaniem najlepszych past termo-przewodzących na rynku. Usługę tę wykonujemy jeszcze tego samego dnia w którym otrzymamy konsolę.


Dlaczego konsola PS4 głośno chodzi i się przegrzewa?

Głośna praca konsoli PS4 po pewnym czasie użytkowania to przede wszystkim wina zalegającego wewnątrz kurzu. Zapycha on kanały wentylacyjne a jego nagromadzenie często prowadzi do problemów i awarii konsoli. Drugi ważnym czynnikiem wpływającym na to PS4 głośno chodzi jest połączenie między układem graficznym a radiatorem. Między tymi elementami znajduje się pasta termoprzewodząca, której zadaniem jest efektywniejsze przekazywanie temperatury z układu na chłodzenie konsoli PS4. Pasty termoprzewodzące z czasem tracą swoje właściwości. Skutkuje to zakłóceniem prawidłowego działania układu chłodzenia. Sytuacja taka doprowadza do powstania uszkodzeń połączenia układu APU z płytą główną lub usterki samego APU co wiąże się z wysokim kosztem naprawy.

PS4 głośno chodzi
PS4 Red Line of Death

PS4 Red Line of Death „czerwona linia śmierci”.

Pojawienie się czerwonej linii na całej długości konsoli, informuje o przegrzaniu PS4. Dodatkowo konsola wyłączy się automatycznie w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem.
Sytuacja ta zdarza się jednak wyjątkowo rzadko, ponieważ system zabezpieczeń PS4 nie działa zbyt dobrze. Często doprowadza to do uszkodzenia APU. W takiej sytuacji PS4 wyłącza się zaraz po włączeniu lub sygnalizuje uszkodzenie poprzez miganie diody na niebiesko (BLoD). Reasumując, bagatelizowanie głośnej pracy konsoli PS4 i dłuższa praca w takim stanie z pewnością doprowadzi do powstania poważniejszych usterek a co się z tym wiąże dużo droższych w naprawie.


PS4 głośno chodzi co robić?

Aby zapewnić niezawodność pracy urządzenia jakim jest konsola PS4, należy poddawać ją regularnej konserwacji. Czyszczenie wnętrza konsoli to usługa stosunkowo tania w porównaniu do napraw usterek do których może doprowadzić jej zaniechanie. Warto w takim przypadku skorzystać z usług naszego serwisu konsol. Wybierając naszą firmę masz pewność najwyższej jakości wykonywanej usługi oraz zastosowania najlepszej jakości komponentów. Nie musisz szukać dalej. Jeśli Twoja konsola PS4 głośno chodzi dostarcz ją nam osobodobie lub skorzystaj z oferty naszego serwisu wysyłkowego.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!