tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli PlayStation 4

Naprawa i serwis konsoli PS4

Od premiery PS4 minęło już ładnych parę lat, a co za tym idzie ilość usterek jakie mogły się przez ten czas pojawić jest całkiem spora. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem konsoli, przeszkadza Ci w rozgrywce jej zbyt głośną praca lub Twoja konsola PS4 nie jest już tak wydajna i szybka jak w momencie zakupu. Nie musisz już dalej szukać. Bezpłatnie sprawdzimy i wycenimy naprawę Twojej PS4. Oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy. Wystarczy że zgłosisz usterkę a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Zapraszamy z każdym problemem Twojej konsoli PS4. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem, skutecznie go usunąć i przygotować konsolę na następną przygodę w wirtualnym świecie. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Serwis PS4 – najczęściej spotykane problemy

PS4 nie chce się włączyć

PS4
nie chce się włączyć

Więcej

PS4 brak obrazu

PS4
brak obrazu

Więcej

PS4 nie czyta płyt

PS4
nie czyta płyt

Więcej

PS4 głośno chodzi

PS4
głośno chodzi

Więcej

Czy naprawa PS4 jest opłacalna?

Ile kosztuje naprawa PS4? Cóż niewątpliwie każdy przypadek jest inny a cena za naprawę zależy od rodzaju usterki. Ważnym aspektem jest fakt że w naszym serwisie konsol ekspertyza zawsze jest bezpłatna. W większości przypadków w ciągu jednego dnia przeprowadzimy diagnozę, oszacujemy koszty naprawy i poinformujemy Cię o nich. Odpowiadając na pytanie: tak, w zdecydowanej większości usługa serwisu PS4 jest opłacalna. Tylko w nielicznych przypadkach jak trwałe uszkodzenie APU (układ graficzny), które wiąże się z wymianą całej płyty głównej koszty naprawy dorównują cenom konsol używanych. Jeżeli masz problem ze swoją konsolą PS4 i chciałbyś wycenić całkowicie za darmo jej naprawę skontaktuj się z nami lub zgłoś zlecenie naprawy.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Serwis PS4 – Naprawimy każdą usterkę Twojej konsoli!

Niezależenie od tego czy Twoja konsola PS4 głośno chodzi, nie czyta płyt, nie wyświetla obrazu czy też nie chce się uruchomić, nasz serwis konsol podejmie się naprawy nawet najbardziej skomplikowanej usterki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy PS4 na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę PS4 udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Czyszczenie Playstation 4 – czyli lepiej zapobiegać niż leczyć!

Aby zapewnić niezawodność pracy konsoli PS4, należy pamiętać o kilku prostych zasadach związanych z odpowiednim czyszczeniem i konserwacją posiadanego sprzętu. Warto w takim przypadku skorzystać z usług naszego serwisu. Czyszczenie wnętrza konsoli PS4 obejmuje szereg zabiegów zapewniających prawidłowe działanie układu chłodzenia. Zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do powstania poważniejszych a co za tym idzie dużo droższych w naprawie usterek. Warto tez zwrócić uwagę żeby konsola PS4 miała trochę wolnej przestrzeni dookoła siebie. Nie zamykać jej w szafce. Nie stawiać blisko kaloryfera. Przestrzeganie tych kilku zasad na pewno pozwoli na długą i niezawodną pracę konsoli.

Serwis PS4 door-to-door

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojego PS4. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twoją konsolę PS4 z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Wycena naprawy konsoli PS4.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli PS4. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.