tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa pada PS5

Naprawa pada PS5 DualSense

Wydany wraz z premierą PlayStation 5 zadebiutował nowy kontroler DualSense. Jest to bezpośredni następca DualShock 4 używanego na PlayStation 4. Mimo iż jest to stosunkowo nowy produkt boryka się on często z tymi samymi usterkami, które występowały kontrolerze DualShock 4. Dryfujące gałki analogowe, uszkodzone złącze USB-C czy nie działające przyciski to najczęstsze usterki z jakimi spotykamy się w naszym serwisie. Większość tych usterek jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu jednego dnia. Co ważne diagnoza pada PS5 jest u nas całkowicie darmowa. Wystarczy że dostarczysz nam swój kontroler osobiście lub zgłosisz usterkę a już niebawem będziesz mógł wrócić do swoich ulubionych gier.


Naprawa pada PS5 – lista najczęstszych usterek

  • Uszkodzone silniczki (brak wibracji)
  • Wytarte uszkodzone grzybki, gumki analogów
  • Dryfujące gałki analogowe
  • Brak reakcji na podłączenie kabla (uszkodzone wejście USB-C,)
  • Przyciski samoczynnie się wciskają lub nie działają (uszkodzone gumki, uszkodzenie foli przycisków, możliwe zawilgocenie)
naprawa padów PS5

Ile kosztuje naprawa pada PS5?

Z pewnością jedną z najważniejszych informacji będzie dla Ciebie jest całkowity koszt naprawy Twojego pada PS5. Na szczęście o wszystkim dowiesz się jeszcze przed naprawą, ponieważ poinformujemy Cię o dokładnych kosztach a Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z usługi. W przeciwieństwie do większości serwisów u nas diagnoza jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.

Wymiana kompletnej gałki analogowej (japońskie HQ) 60zł
Wymiana obu gałek analogowych w jednym padie (japońskie HQ) 90zł
Wymiana gniazda ładowania micro USB 100zł
Wymiana folii przycisków 100zł
Inne uszkodzenia Wycena indywidualna

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto skorzystać z usługi w SK-SERWIS?

naprawa pada PS5 krótki terminSzybka naprawa
Usługę naprawy pada PS5 w większości przypadków wykonujemy jeszcze tego samego dnia.
naprawa pada PS5 - atrakcyjne cenyAtrakcyjna cena
Naprawa padów PS5 przez nasz serwis to atrakcyjna cena i gwarancja najwyższej jakości usług.
naprawa pada PS5 - serwis wysyłkowySerwis wysyłkowy
Nie możesz dostarczyć pada PS5 osobiście, nie szkodzi skorzystaj z oferty serwisu wysyłkowego.
naprawa pada PS5 - pisemna gwarancjaPisemna gwarancja
Na każdą wykonana usługę w naszym serwisie konsol otrzymasz pisemną gwarancję na 6 lub 12 miesięcy.

Zapraszamy z każdym problemem Twojego pada PS5. Nie ma znaczenia czy pad PS5 nie włącza się, został zalany czy analogi przestały działać prawidłowo. Reasumując, w naszym serwisie naprawa padów PS5 zawsze się opłaca. Dostarcz kontroler osobiście lub skorzystaj z serwisu wysyłkowego. Przeprowadzimy darmową diagnozę i wycenimy naprawę.

Wycena naprawy pada PS5.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojego pada PS5. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

     31 total views,  1 views today