tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa Xbox ONE X

Naprawa i serwis konsoli XBOX ONE X

Wydana w 2017 roku konsola XBOX ONE X znana wcześniej jako Project Scorpio to najmocniejsza konsola w swojej generacji. Wyposażona jest w układ system-on-chip (SoC) znany jako Scorpio Engine, który może generować 6 teraflopów wydajności graficznej. Posiada ulepszony sprzęt, który znaczącą zwiększa wydajność i pozwala na granie w rozdzielczości 4K. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Xbox One X jest dostępny w kolorze czarnym. XBOX ONE X jak każda, inna konsola narażony jest na występowanie najróżniejszych usterek. Jeżeli akurat Ciebie spotkała ta niemiła sytuacja że z jakiegoś powodu konsola odmówiła posłuszeństwa nie martw się. W naszym serwisie konsol możemy szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Wystarczy że zgłosisz usterkę a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Naprawa XBOX ONE X – najczęściej spotykane problemy

XBOX ONE nie chce się włączyć

XBOX ONE X
nie włącza się

Więcej

XBOX ONE brak obrazu

XBOX ONE X
brak obrazu

Więcej

XBOX ONE nie czyta płyt

XBOX ONE X
nie czyta płyt

Więcej

XBOX ONE głośno chodzi

XBOX ONE X
głośno chodzi

Więcej

Koszt i czas naprawy XBOX ONE X?

Kiedy pojawi się problem z konsolą z pewnością będziesz zastanawiał się ile może kosztować naprawa usterki, jak długo może potrwać i czy w ogóle się to opłaca? W naszym serwisie oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza usterki oraz wycena naprawy nic Cię nie kosztuje. Nie posiadamy gotowego cennika napraw, ponieważ bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że każdy przypadek jest z goła inny i naprawa tej samej usterki w dwóch różnych konsolach może wyglądać zupełnie inaczej a co się z tym wiąże cena naprawy może się różnić. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji konsoli XBOX ONE X jesteśmy w stanie podać dokładny koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Naprawa konsoli Xbox ONE X – Naprawimy każdą usterkę Twojej konsoli!

Niezależenie od tego z jakim problemem konsoli XBOX się borykasz, nasz serwis konsol oferuje naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy XBOX ONE lub jej akcesoriów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy XBOX ONE na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Napraw konsolę XBOX bez wychodzenia z domu.

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojej konsoli XBOX. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twoją konsolę XBOX z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Wycena naprawy konsoli XBOX ONE X.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli XBOX ONE. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.