tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli Xbox ONE

Naprawa i serwis konsoli XBOX ONE S

Podczas targów E3 w 2016 roku, Microsoft zaprezentował Xbox One S, nową wersję konsoli Xbox One w odświeżonej białej obudowie. Godne uwagi ulepszenia obejmują zmniejszenie rozmiaru o 40%, zintegrowany zasilacz znajdujący się wewnątrz konsoli i natywne wyjście wideo 4K. Konsola umożliwia wyświetlanie filmów w rozdzielczości 4K, streaming sieciowy oraz odtwarzanie płyt Blu-ray 4K UHD. Jednak jak każda konsola i ten model nie jest doskonały a biorąc pod uwagę fakt, iż od premiery konsoli minęło już trochę czasu ilość usterek XBOX ONE S jakie się mogą pojawić jest całkiem spora. Jeżeli właśnie Twoja konsola uległa usterce i szukasz pomocy to jesteś we właściwym miejscu. Nasz serwis działa na rynku od 2010 roku i możemy pochwalić się doświadczeniem i zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy z każdym problemem Twojej konsoli XBOX ONE S.


Naprawa XBOX ONE S – najczęściej spotykane problemy

XBOX ONE S nie chce się włączyć

XBOX ONE S
nie włącza się

Więcej

XBOX ONE brak obrazu

XBOX ONE S
brak obrazu

Więcej

XBOX ONE S nie czyta płyt

XBOX ONE S
nie czyta płyt

Więcej

XBOX ONE S głośno chodzi

XBOX ONE S
głośno chodzi

Więcej

Czas i koszt naprawy XBOX ONE S

Jeżeli chodzi o czas naprawy konsoli XBOX ONE S to uzależniony jest on od kilku czynników. Najważniejszymi są: rodzaj usterki, dostępność części serwisowych oraz długość kolejki serwisowej. Czas oraz koszt naprawy możemy podać dopiero po przeprowadzeniu diagnozy konsoli, która najczęściej trwa nie dłużej niż 24 godziny od momentu otrzymania urządzenia. Jednak w przeważającej większości naprawa XBOX ONE S nie przekracza 5 dni roboczych. Nasz serwis oferuje darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza oraz wycena usługi nic Cię nie kosztuje. Nie posiadamy gotowego cennika napraw, ponieważ bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że każdy przypadek jest z goła inny i naprawa tej samej usterki w dwóch różnych konsolach może wyglądać zupełnie inaczej a co się z tym wiąże cena naprawy może się różnić. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej ekspertyzy konsoli XBOX ONE S jesteśmy w stanie podać dokładny koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Naprawa XBOX ONE S bez wychodzenia z domu

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojej konsoli XBOX. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twoją konsolę XBOX z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Wycena naprawy konsoli XBOX ONE S.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli XBOX ONE S. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

     42 total views,  1 views today