tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa Xbox ONE S

Naprawa i serwis konsoli XBOX ONE S

Nowa wersja konsoli Xbox One z dopiskiem “S” zadebiutowała podczas targów E3 w 2016 roku. Jest ona o 40% mniejsza od oryginalnej wersji i wyróżnia się odświeżoną obudową w białym kolorze. Po za odświeżeniem obudowy główne zmiany to brak zewnętrznego zasilacza (został on zastąpiony zintegrowanym) oraz dedykowanego portu dla Kinecta, można go podłączyć za pomocą przejściówki na USB lub po przez przeprowadzenie specjalnej modyfikacji samego kinecta. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tej wersji XBOX’a a z jakiegoś powodu Twoja konsola odmówiła posłuszeństwa nie martw się. Wystarczy że zgłosisz usterkę w naszym serwisie a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Nasi technicy mogą szybko zlokalizować problem oraz skutecznie go usunąć. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Naprawa XBOX ONE S – najczęściej spotykane problemy

XBOX ONE S nie chce się włączyć

XBOX ONE S
nie włącza się

Więcej

XBOX ONE S brak obrazu

XBOX ONE S
brak obrazu

Więcej

XBOX ONE S nie czyta płyt

XBOX ONE S
nie czyta płyt

Więcej

XBOX ONE S głośno chodzi

XBOX ONE S
głośno chodzi

Więcej

Koszt i czas naprawy XBOX ONE S?

Kiedy pojawi się problem z konsolą z pewnością będziesz zastanawiał się ile może kosztować naprawa usterki, jak długo może potrwać i czy w ogóle się to opłaca? W naszym serwisie oferujemy darmową diagnozę nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, więc ekspertyza usterki oraz wycena naprawy nic Cię nie kosztuje. Nie posiadamy gotowego cennika napraw, ponieważ bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że każdy przypadek jest z goła inny i naprawa tej samej usterki w dwóch różnych konsolach może wyglądać zupełnie inaczej a co się z tym wiąże cena naprawy może się różnić. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji konsoli XBOX ONE S jesteśmy w stanie podać dokładny koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Serwis XBOX ONE S – Naprawimy każdą usterkę Twojej konsoli!

Niezależenie od tego z jakim problemem konsoli XBOX się borykasz, nasz serwis konsol oferuje naprawy nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia i wyceny naprawy XBOX ONE lub jej akcesoriów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy XBOX ONE na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do innych serwisów na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji. Z pewnością wybór naszego serwisu to gwarancja satysfakcji.

Napraw konsolę XBOX bez wychodzenia z domu.

W trosce o Twój czas i wygodę, nasze usługi serwisowe realizujemy również w systemie Door-To-Door. To bez wątpienia najwygodniejsza i najbardziej przyjazna forma realizacji naprawy Twojej konsoli XBOX. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. My zajmiemy się resztą i odbierzemy Twoją konsolę XBOX z każdego wskazanego przez Ciebie miejsca w kraju. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzoną konsolę i dostarczy ją do naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści zajmą się problemem. Po naprawie urządzenie zostanie odesłane w to samo miejsce. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – my zajmiemy się wszystkim!

Wycena naprawy konsoli XBOX ONE S.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli XBOX ONE. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

     138 total views,  2 views today