tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli PlayStation 4 SLIM

Naprawa i serwis konsoli PS4 SLIM

Swoją premierę konsola PS4 SLIM miała w 2016 roku. Model ten posiada niemal identyczną specyfikacje co oryginalna PlayStation 4, jednak oferuje znaczące ulepszenie projektu. Przede wszystkim ta wersja PS4 jest o 30% mniejsza i o 25% lżejsza niż jej poprzedniczka. Dodatkowo, PS4 SLIM oferuje lepszą wydajność energetyczną, przy 34% mniejszym zużyciu energii.

Jeżeli posiadasz tą wersje konsoli PS4 i masz problem z jej uruchomieniem, przeszkadza Ci w rozgrywce jej głośna praca lub Twoja konsola PS4 SLIM po uruchomieniu nie daje obrazu na TV. Nie musisz się martwić ani dalej szukać. W naszym serwisie konsol bezpłatnie sprawdzimy i wycenimy naprawę Twojej PS4 SLIM. Wystarczy że dostarczysz konsolę osobiście lub zgłosisz usterkę a już następnego dnia zjawi się kurier po odbiór przesyłki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz bogate zaplecze części serwisowych, dzięki czemu świadczymy usługi naprawy PS4 na najwyższym poziomie. Nasz serwis konsol to gwarancja wysokiej jakości wykonanych usług oraz atrakcyjnych cen.


Serwis PS4 SLIM – najczęściej spotykane problemy

PS4 nie chce się włączyć

PS4 SLIM
nie chce się włączyć

Więcej

PS4 brak obrazu

PS4 SLIM
brak obrazu

Więcej

PS4 nie czyta płyt

PS4 SLIM
nie czyta płyt

Więcej

PS4 głośno chodzi

PS4 SLIM
głośno chodzi

Więcej

PS4 vs PS4 SLIM

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Wycena naprawy konsoli PS4 SLIM.

Nie musisz nawet wychodzić z domu żeby wycenić naprawę Twojej konsoli PS4. Wystarczy, że wypełnisz formularz a my przyślemy Tobie wycenę na adres e-mail lub oddzwonimy z ofertą.


    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest SK-SERWIS sklep i serwis komputerowy Konrad Konar z siedzibą w Nowym Sączu, al. Batorego 52, 33-300 Nowy Sącz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.