tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa konsoli PlayStation 3

Naprawa konsoli PlayStation 3 – Cennik usług:

Reballing układu BGA* 200zł
Wymiana gniazda HDMI 100zł
Wymiana modułu HDMI 140zł
Wymiana lasera 130zł
Naprawa mechanizmu napędu od 90zł
Wymiana napędu Blu-ray 60zł
Wymiana HDD na nowy/większy 30zł
Naprawa / wymiana zasilacza od 50zł
Czyszczenie układu chłodzenia + wymiana past termo-przewodzących 90zł
Naprawa padów Dualshock 3 od 30zł
Instalacja / aktualizacja oprogramowania 60zł

Ważne
Podane ceny dotyczą usług, nie zawierają cen części. W cenniku nie ma możliwości umieszczenia wszystkich kosztów możliwych uszkodzeń konsoli. Niektóre objawy uszkodzenia sprzętu są bardzo zbliżone, dlatego tylko i wyłącznie rzetelna diagnoza w naszym serwisie gwarantuje poznanie dokładnej ceny naprawy.

Masz pytania?

Zadzwoń tel. 500 340 066

Zleć naprawę

Nasza oferta serwisowa

Gdzie jesteśmy

Oferty promocyjne

czyszcznie konsoli ps4 xbox

Przykładowe realizacje

Czyszczenie konsoli XBOX ONE S

Głośna praca konsoli XBOX ONE S po pewnym czasie użytkowania to przede wszystkim wina zalegającego wewnątrz kurzu, który zapycha kanały wentylacyjne, jego nagromadzenie często prowadzi do problemów i awarii konsoli. Drugi ważny element układu chłodzenia to połączenie między układem graficznym a radiatorem. Między tymi elementami znajduje się pasta termoprzewodząca, której zadaniem jest efektywniejsze przekazywanie temperatury […]

Reballing układu graficznego w konsoli XBOX 360

Czerwona dioda jest zwykle objawem uszkodzonych połączeń lutowniczych między układem procesora graficznego a płytą główną. Ciepło jest głównym czynnikiem powodującym powstanie tej usterki. W wysokich temperaturach lut może mięknąć i odrywać się od płyty.

Wymiana uszkodzonego gniazda HDMI PS4

Po raz kolejny WLOD. Po włączeniu konsoli wszystko się uruchamia, świeci się biała dioda sygnalizująca ukończenie procedury POST, system się uruchomił poprawnie i od strony konsoli wszystko niby jest ok ale na ekranie telewizora ciemno.