tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Serwis door-to-door

Jeśli chcesz szybko i sprawnie naprawić swój uszkodzony telefon, tablet, laptop, komputer lub konsole, a nie masz czasu lub możliwości dostarczyć go nam osobiście. Skorzystaj z naszej oferty serwisu door-to-door. Wybierz jakie urządzenie chcesz naprawić następnie wybierz rodzaj usterki i uzupełnij formularz zgłoszenia a wciągu 24 godzin umówimy kuriera po odbiór paczki z twojego domu. Wszystkie serwisy wysyłkowe realizujemy przez nasz sklep internetowy kompmarket.pl

Wybierz urządzenie które chcesz naprawić:

Telefon / tablet

door-to-door
Zleć naprawę

Komputer / Monitor


Zleć naprawę

Pozostawienie urządzenia w serwisie jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close