tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

PS4 nie wciąga ani nie wysuwa płyt z napędu (błąd SU-42118-6)

Dość częstym problem konsoli PlayStation 4 (zwłaszcza w wersji SLIM) jest błąd, który sprawia, że urządzenie nie chce wciągać i wysuwać płyt z napędu. Podczas próby umieszczenia płyty w napędzie nie dzieje się nic. Czuć opór tak, jakby sanki, które odpowiadają za wciągnięcie nośnika do środka znajdowały się w pozycji zablokowanej.

Dodatkowym objawem informującym o uszkodzeniu jest komunikat o błędzie SU-42118-6. Pojawia się on podczas próby aktualizacji oprogramowania. Przyczyn tego problemu może być kilka. Najczęściej jednak uszkodzeniu ulega bezpiecznik SMD znajdujący się na płycie głównej konsoli.

PS4 nie wciąga ani nie wysuwa płyt z napędu  (błąd SU-42118-6)
ps4 slim nie wciąga płyt
PS4 nie wciąga ani nie wysuwa płyt z napędu  (błąd SU-42118-6)
ps4 slim nie wciąga płyt
Po namierzeniu uszkodzonego elementu wymieniamy go na nowy. Napęd znowu działa prawidłowo a proces aktualizacji przebiega bez problemowo. W ramach usługi konsola jest dokładnie czyszczona z kurzu oraz wymieniana jest pasta termo-przewodząca i termo-pady.

PS4 nie wciąga ani nie wysuwa płyt z napędu  (błąd SU-42118-6)

Jeżeli Twoja nie wciąga ani nie wysuwa płyt z napędu lub podczas aktualizacji wystąpił błąd SU-42118-6 nie czekaj. Skorzystaj z usług naszego serwisu. Dostarcz konsole osobiste lub postępuj zgodnie z naszą instrukcją naprawy wysyłkowej.

 769 total views,  3 views today

Masz pytania?

Konrad

OPIEKUN DZIAŁU SERWISOWEGO

Zapytaj o ofertę

Polecane usługi

Polecane produkty

Opinie

Dodaj komentarz