tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Opinie o nas

Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeśli chcesz wyrazić swój komentarz, opinie o nas, możesz to zrobić na tej stronie. Wszystkie Wasze sugestie i komentarze (pozytywne i te negatywne) są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim wiemy w jakim stopniu spełniamy Wasze wymagania i które obszary naszej działalności musimy jeszcze udoskonalić. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do komentowania.


3
Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
3 Wątki komentarza
0 Odpowiedzi
0 Followers
 
Najwięcej reakcji
Najgorętsze komentarze
3 Autor komentarza
Mariusz BugajskiJoanna KonarDamian Satarow Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz Bugajski
Użytkownik
Mariusz Bugajski

Jako firma potrzebuje nieraz bardzo szybkiej reakcji i przede wszystkim rozwiązania problemu związanego z komputerami firmowymi- nigdy się nie zawiodłem, szybko reagują od razu przyjeżdżają i dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu natychmiast rozwiązują problem. Polecam.

Joanna Konar
Użytkownik
Joanna Konar

Szybko i w atrakcyjnej cenie naprawiłam tam telefon. Miła i fachowa obsługa. Zdecydodanie polecam!

Damian Satarow
Użytkownik
Damian Satarow

Gorąco polecam ten serwis !!!

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close