tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Opinie o nas

Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeśli chcesz wyrazić swój komentarz, opinie o nas, możesz to zrobić na tej stronie. Wszystkie Wasze sugestie i komentarze (pozytywne i te negatywne) są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim wiemy w jakim stopniu spełniamy Wasze wymagania i które obszary naszej działalności musimy jeszcze udoskonalić. Zapraszamy wszystkich naszych klientów do komentowania.


3
Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
3 Wątki komentarza
0 Odpowiedzi
0 Followers
 
Najwięcej reakcji
Najgorętsze komentarze
3 Autor komentarza
Mariusz BugajskiJoanna KonarDamian Satarow Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz Bugajski
Użytkownik
Mariusz Bugajski

Jako firma potrzebuje nieraz bardzo szybkiej reakcji i przede wszystkim rozwiązania problemu związanego z komputerami firmowymi- nigdy się nie zawiodłem, szybko reagują od razu przyjeżdżają i dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu natychmiast rozwiązują problem. Polecam.

Joanna Konar
Użytkownik
Joanna Konar

Szybko i w atrakcyjnej cenie naprawiłam tam telefon. Miła i fachowa obsługa. Zdecydodanie polecam!

Damian Satarow
Użytkownik
Damian Satarow

Gorąco polecam ten serwis !!!