tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa pada PS5 – wymiana sprężynki triggerów

Do naszego serwisu trafił pad do konsoli PS5 Dualsense. W kontrolerze nie działa poprawnie przycisk R2. Jeżeli po wciśnięciu przycisku R2 lub L2 nie następuje szybki powrót do pierwotnego położenia, oznaczać to może uszkodzenie sprężynki. Wymiana uszkodzonej sprężynki to niedroga naprawa, która szybko rozwiązuje problem.

Demontaż pada PS5

Naprawę pada PS5 rozpoczynamy od demontażu przedniej zaślepki. Następnie odpinamy przyciski L1 i R1. Odkręcamy wszystkie śruby i otwieramy delikatnie pada.

Naprawa pada PS5 – wymiana sprężynki triggerów L2, R2

Kolejnym krokiem jest wyjęcie uszkodzonej sprężynki triggera, wymiana jej na nową i ponowny montaż kontrolera. Na koniec testujemy poprawność działania pada DulaSense.

Podsumowanie.

Wymiana sprężynki triggerów w kontrolerze Dualsense to jedna z częstszych napraw pada P55 jakie wykonujemy w naszym serwisie konsol. W SK-SERWIS oferujemy kompleksowe naprawy padów do PS5. Posiadamy bogate zaplecze części serwisowych, dlatego większość napraw wykonujemy w ciągu 1 dnia. Diagnoza usterki pada jest całkowicie darmowa, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy. Na każdą wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu padów wybierz SK-SERWIS.

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.