tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Naprawa gniazda micro USB Huawei TAB3

Częstą usterką w tabletach jest uszkodzenie gniazda ładowania mini/micro USB. Niewłaściwie lub siłowe wkładanie wtyczki może spowodować oderwanie się gniazda od płyty głównej urządzenia. Także prawidłowo podłączony kabel a mocno naciągany lub wyginany może doprowadzić do powstania “zimnego lutu” w tym przypadku gniazdo na pierwszy rzut oka wygląda w porządku, jednak w rzeczywistości nie przewodzi impulsów elektrycznych.

Przebieg naprawy krok po kroku:

Przestępujemy do demontażu urządzenia. Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei W serwisowanym przez nas urządzaniu doszło do powstania “zimnego lutu”. Aby naprawić usterkę należy ponownie przelutować styki gniazda micro USB. Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa gniazda micro USB w tablecie Huawei Naprawa zakończona sukcesem. Gniazdo działa prawidłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zachęcamy wszystkich czytelników do pisania komentarzy. Przed umieszczeniem komentarza zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Regulamin Komentarzy.