tel. 500 340 066

info@sk-serwis.pl

Darmowa diagnoza naprawy


W naszym serwisie komputerowym całkowicie bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę Twojego laptopa, komputera stacjonarnego, konsoli do gier a także tabletu czy telefonu – bez żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych opłat. Po prostu za darmo!

Jak skorzystać z darmowej diagnozy w SK-SERWIS?

To proste! Skorzystaj z formularza zgłaszania usterki, a następnie spakuj i odeślij swój uszkodzony sprzęt lub dostarcz go nam osobiście. Diagnostyka usterki w większości przypadków trwa u nas nawet 1 dzień roboczy licząc od momentu otrzymania urządzenia. Po akceptacji wyceny, naprawiamy sprzęt i przekazujemy kurierowi. W przypadku rezygnacji z naprawy, odsyłamy urządzenie bez żadnych opłat.

Zainteresowany?

Zamów kuriera lub skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto skorzystać z usługi naprawy laptopa w SK-SERWIS?

Nasz serwis komputerowy oferuje szeroką gamę usług w zakresie naprawy laptopów, komputerów, konsol do gier oraz telefonów i tabletów wszystkich marek. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się z naprawą nawet najbledziej skomplikowanych usterek.

serwis komputerowy nowy sącz Szybka naprawa Usługę naprawy urządzenia w większości przypadków wykonujemy do dwóch dni roboczych.
naprawa laptopów nowy sączAtrakcyjna cena Naprawa urządzenia przez nasz serwis to atrakcyjna cena i gwarancja najwyższej jakości usług.
naprawa laptopa nowy sączSerwis wysyłkowy Nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, nie szkodzi skorzystaj z oferty serwisu wysyłkowego.
naprawa laptopaPisemna gwarancja Na każdą wykonana usługę w naszym serwisie dajemy pisemną gwarancję na 6 lub 12 miesięcy.